همراه خود عروس ۳ میلیون پوندی دیوید بکام شناخته شده شوید


بروکلین بکهام، مرد ارشد دیوید بکهام، ادعا به همراه خود نیکولا پلتز عروسی تنبل. آموزش داده شده است تبدیل می شود این مناسبت کدام ممکن است ادعا به در پالمویچ فلوریدا برگزار شود، ۳ میلیون ین قیمت داشته است.

به گزارش خبرورزشی، بروکلین بکام ۲۳ ساله را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیکولا پلتز ۲۷ ساله روز شنبه برای ازدواج ۳ میلیون دلاری عروسی خواهند کرد.

بروکلین کدام ممکن است فیلمبرداری را امتحان کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید اکنون خوب آشپز خشن است، در جولای ۲۰۲۰ اجتناب کرده اند بازیگر نیکولای خواستگاری کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند هیچ قیمت ای برای ازدواج دریغ نکرد.

نیکولا پلتز عروس 3 میلیون دلاری دیوید بکهام است.

بروکلین در همه زمان ها مجذوب مرد ارشد دیوید بکهام ۴۶ ساله، کاپیتان سابق خدمه سراسری انگلیس را انتخاب کنید و انتخاب کنید خواننده را انتخاب کنید و انتخاب کنید لباس ساز اسپایس گرلز، ویکتوریا ۴۷ ساله ۳۸۰ میلیون پوندی {بوده است}. همراه خود این جاری، ثروت خانوادگی او در مقابل همراه خود ثروت ۱.۳ میلیارد میلیاردی پدر ثروتمند ۷۹ ساله نلسون را انتخاب کنید و انتخاب کنید شریک زندگی سابقش کلودیا، ۶۵ ساله، ناچیز است.

دیوید را انتخاب کنید و انتخاب کنید ویکتوریا در جاری حاضر برای این مناسبت عظیم در فلوریدا هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید پسرانشان رومئو ۱۹ ساله را انتخاب کنید و انتخاب کنید کروز ۱۷ ساله را انتخاب کنید و انتخاب کنید زن ۱۰ ساله آنها هارپر همه همراه خود هم در یک واحد قایق اوقات فراغت در میامی دیده می شوند.

تایید شده است کدام ممکن است بروکلین را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیکولا در گذشته اجتناب کرده اند ازدواج شخصی در عمارت ۷۶ میلیون پوندی همراه با اقیانوس در پالم بیچ فلوریدا قرارداد پیش اجتناب کرده اند عروسی امضا کردند.

این زوج عمارتی به خوب ارزش ۸.۳ میلیون ین در بورلی هیلز دارند با این حال آموزش داده شده است تبدیل می شود کدام ممکن است ادعا به بفروشند را انتخاب کنید و انتخاب کنید به میامی نقل وضعیت کنند. بروکلین اخیراً در وب های اجتماعی به نیکولا آموزش داده شده است است: “من می خواهم {هر روز} تا حد زیادی را انتخاب کنید و انتخاب کنید تا حد زیادی عاشق باید می شوم را انتخاب کنید و انتخاب کنید منتظر هستم به همان اندازه همراه خود باید بهتر شوم.”

لیست بازدید کننده

همراه خود ستاره های جهانی در یک واحد طرف را انتخاب کنید و انتخاب کنید میلیاردرها در طرف تولید دیگری، منتظر لیست مهمانان پر ستاره باشید. نیکول ریچی بازیگر را انتخاب کنید و انتخاب کنید لباس ساز، مانکن جیجی حدید را انتخاب کنید و انتخاب کنید گوردون رمزی سرآشپز تلویزیونی احتمالاً در مهمانی Desperate Housewives نمایندگی خواهند کرد.

علاوه بر این شنیده ها شده است کدام ممکن است شاهزاده هری را انتخاب کنید و انتخاب کنید مگان مارکل بالقوه است حضور داشته باشند، از ویکتوریا را انتخاب کنید و انتخاب کنید دیوید در سال ۲۰۱۸ به ازدواج شخصی رفتند.

نیکولا پلتز عروس 3 میلیون دلاری دیوید بکهام است.

بروکلین برادرانش رومئو را انتخاب کنید و انتخاب کنید کروز را شناخته شده به عنوان ساقدوش انواع کرد، نیکولا مادربزرگش را شناخته شده به عنوان ساقدوش انواع کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید برادر ۳۲ ساله اش براد شخص او بود.

پدر بروکلین، دیوید، رئیس جشن ها {خواهد بود} را انتخاب کنید و انتخاب کنید تعدادی از عبارت با اشاره به پسرش خواهد ذکر شد. سیرالتون جان، پدرخوانده داماد، چون روز شنبه در گشت و گذار است، مراسم ازدواج را اجتناب کرده اند کف دست خواهد داد.

چرا وقتی خانوار عروس صاحب خوب عمارت باشکوه در آفتابگیر پالم بیچ فلوریدا هستند، در جای عکس عروسی نکنید؟ کاخ مونتسرات دارای خوب استخر انصافاً را انتخاب کنید و انتخاب کنید گله طاووس آلبینو مخصوص به شخصی است. پدر نیکلاس پیش اجتناب کرده اند انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در سال ۲۰۲۰، خوب گردهمایی باشکوه برای دونالد ترامپ انجمن داد.

در جولای ۲۰۲۰، ۹ ماه پس اجتناب کرده اند آغاز اتصال، بروکلین نیکولا را همراه خود گاری گلف به سطح ای همراه با دریاچه برد به همان اندازه خوب حلقه الماس ۳۵۰۰۰۰ Hazer را به او نماد دهد. نیکولا ذکر شد: “من می خواهم در واقع لرزیدم را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس روی پایین زانو زدم.”

نیکولا علاوه بر این دوستی خوبی همراه خود خواهر شوهر بلند مدت شخصی دارد کدام ممکن است خدمتکار او {خواهد بود}.

این سیستم ازدواج

اگرچه ۲ خدمه این سیستم ریزی ازدواج موجود است، ویکتوریا شخصاً این کار را به عهده گرفت به همان اندازه مثبت شود همه عامل دقیقاً مطابق این سیستم پیش {می رود}. یکی اجتناب کرده اند دارایی ها ذکر شد: “من می خواهم مثل خوب مادر دلسوز دویدم.” شبیه ازدواج است. او برای هر دقیقه اجتناب کرده اند روز ازدواج این سیستم ای دارد.

نیکلاس را انتخاب کنید و انتخاب کنید بروکلین هر ۲ در شرایط فوق العاده باشکوه عظیم شدند را انتخاب کنید و انتخاب کنید متعدد اجتناب کرده اند مهمانان برای ازدواج شخصی همراه خود جت های خصوصی پرواز می کردند.

نیکولا پلتز عروس 3 میلیون دلاری دیوید بکهام است.

روری کری هی، روزنامه‌نگار نیویورکی، کدام ممکن است به خانوار پلتز تکیه کن است، ذکر شد کدام ممکن است پدر نیکولا اجتناب کرده اند اینکه دخترش “همراه خود خوب شکارچی ثروت هر دو پسری کدام ممکن است برای تیز کردن قبوض به مردمان همسرش تکیه می‌تنبل، عروسی نکرد، دستی شد.”

این زوج برای دفاع اجتناب کرده اند اموال شخصی اسناد قانونی امضا کردند. پدر نیکولا در گذشته اجتناب کرده اند راه اندازی Trian Fund Management کالج را توقف کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در نوزده دهه هفتاد خرید و فروش غذاهای منجمد خانوار اش را به حداقل یک امپراتوری ۱۱۴ میلیون ینی تغییر کرد.

همه عامل کسب اطلاعات در مورد ازدواج سه میلیون دلاری دیوید بکهام / مهمانان سوپراستار در سواحل فلوریدا / عکس جذاب اجتناب کرده اند این وضعیت

هدایای ازدواج

اسنوپ داگ تایید کرد کدام ممکن است دی جی این ازدواج {خواهد بود}. این خواننده رپ آمریکایی ذکر شد: “دیوید بیش اجتناب کرده اند ۱۰ سال است کدام ممکن است دوست من می خواهم است را انتخاب کنید و انتخاب کنید من می خواهم همراه خود خانوار او اتصال نزدیکی دارم.” “ازدواج بروکلین ادعا به خوب مناسبت عظیم باشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید پاداش من می خواهم به او را انتخاب کنید و انتخاب کنید شریک زندگی بلند مدت اش اینجا است کدام ممکن است در روز عظیم آنها برای او یا او اجرا کنم.”

۲ خدمه اجتناب کرده اند نگهبانان برای حفاظت اجتناب کرده اند خانوار های معروف بروکلین را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیکولا منصوب می شوند. علاوه بر این اجتناب کرده اند مهمانان تقاضا تبدیل می شود اجتناب کرده اند کشتی عکس در وب های اجتماعی خودداری کنند.

نیکولا پلتز عروس 3 میلیون دلاری دیوید بکهام است.

بر مقدمه تجربیات، دوستان فوق ثروتمند این زوج ثروتمند مشتاق هستند به همان اندازه اخیر عروسی کرده را شناخته شده به عنوان پاداش ازدواج ۴۰۰۰۰۰ هزار به منطقه بفرستند.

یکی اجتناب کرده اند دارایی ها ذکر شد: «متعدد اجتناب کرده اند مهمانان برای عنوان «جذاب ترین پاداش» {در این} ازدواج همراه خود هم رقبا خواهند کرد. گروهی کدام ممکن است {در این} مورد صحبت می کنند می دانند کدام ممکن است بلیط های فضایی قطعاً حتی بر بکام ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید پلتزهایی کدام ممکن است واقعاً به چیزی خواستن ندارند تأثیر می گذارد. »

همه Spice Girls به ازدواج دعوت شده بودند. خوب تأمین ذکر شد: “این مقدماتی بار است کدام ممکن است آنها در یک واحد مهمانی نمایندگی می کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید آنها چشم به جلو این مونتاژ هستند.”