هویت خواننده نوازنده سرود ایران در جام جهانی!


رایزن فرهنگی فدراسیون فوتبال کشورمان از انتخاب محمد معتمدی به عنوان سرود سرود رسمی تیم ملی فوتبال کشورمان در جام جهانی خبر داد.

به گزارش سوو به نقل از مهر: غلامحسین زمانوادی رایزن فرهنگی فدراسیون فوتبال کشورمان در گفتگویی کوتاه از انتخاب خواننده سرود ملی تیم ملی فوتبال کشورمان در جام جهانی خبر داد و گفت: بر اساس اخیرا. تصمیماتی که اتخاذ شد به این شرح است که سه خواننده برای خواندن سرود تیم ملی فوتبال در مسابقات جام جهانی و آقای محمد معتمدی به عنوان خواننده پیشنهادی وزارت فرهنگ انتخاب شدند. هدایت اسلامی.

وی ادامه داد: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان صدا و سیما دو سازمانی هستند که وظیفه ساخت سرود رسمی تیم ملی فوتبال کشورمان در جام جهانی را بر عهده دارند. در عین حال در میان آثار فراوان ارسال شده به فدراسیون، سرود دیگری نیز در دست بررسی است و این اثر نیز به زودی به پیش خواهد رفت.

برای اولین بار در جام جهانی

احسان محمدی، رئیس اداره مسئولیت اجتماعی و بازی جوانمردانه فدراسیون فوتبال در روز ۱۳ آبان تصریح کرد: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده در روزهای اخیر، فدراسیون فوتبال کشورمان نامه ای رسمی به فیفا و کمیته برگزاری مسابقات جهانی ارسال کرد. جام حذفی در قطر بر این اساس چهار آهنگ جداگانه برای تیم ملی فوتبال در تمرین اصلی پیش از بازی انتخاب شد، «شادی پس از گل» و «ترک زمین» در نیمه اول و در پایان مسابقه.

وی با بیان اینکه این اولین اقدام از این دست در جام جهانی بود، ادامه داد: «طبل شادی را بزن» با خوانندگی مرحوم امید جعفری خاطره انگیزترین قطعه موسیقی از زمان موفقیت تیم ملی فوتبال کشورمان است. در رویدادهای بین المللی «تیم قهرمان ایران». «مجده باران» به خوانندگی امیر تاجیک، «مجده باران» به خوانندگی محمد معتمدی سه قطعه هستند که به صورت جداگانه تنظیم و برای فیفا ارسال شدند.

این سالار عقیلی در جریان جام جهانی روسیه به عنوان خواننده رسمی سرود تیم ملی فوتبال کشورمان در این رویداد جهانی انتخاب شد.