واقعیت شگفت انگیز میوه سیب و مزایای آن برای سلامتی


قرار ملاقات و رزرو

سیب های تازه را می توانید به راحتی در طول فصل در فروشگاه پیدا کنید. متن تمیز ، روشن و جامد با طعم خوب را انتخاب کنید. از افرادی که در صورت خود القایی دارند اجتناب کنید زیرا ممکن است خمیر اولیه را نشان دهند.

سیب های تازه را برای چند روز در دمای اتاق نگه دارید و حداکثر دو تا سه هفته در یخچال نگهداری کنید. آب تمیز و جاری را قبل از استفاده بشویید.

نکاتی برای تهیه و سرو

سیب ها را به طور کامل در آب جاری بشویید تا گرد و غبار سطحی ، آفت کش ها / قارچ کش ها از بین بروند. انتهای ساقه را با چاقوی تیز کنید و میوه را از وسط نصف کنید. دانه های قرار گرفته در وسط ، کوچک ، تلخ را بردارید. میوه ها را به صورت مکعب یا قطعات دلخواه بچرخانید.

table style = “width: 290px؛ margin-left: auto؛ margin-right: auto؛” id = “tabl”>

پای سیب پای سیب.
عکس از: kanko

در اینجا چند نکته برای خدمت ارائه شده است:

  • خوردن میوه سیب “همانطور که هست” همراه با پوست آن مزایای سلامتی زیادی را به همراه خواهد داشت.

  • پیاز ورقه شده وقتی در معرض هوا قرار می گیرد به دلیل تبدیل آهن از قهوه ای (قهوه ای آنزیمی به قهوه ای) تبدیل می شود اکسید آهن برای اکسید آهنبه اگر باید برش هایی به آنها بدهید ، برش ها را در آب اضافه شده با چند قطره لیمو تازه بشویید.

  • ابری با آب سیب شفاف یک جایگزین عالی برای شام و شام است.

  • میوه سیب همچنین در تهیه مربا ، پای و سالاد میوه استفاده می شود.

مشخصات امنیتی

تولید خوب میوه نیازمند توجه دقیق و مدیریت محصول است. بر اساس گزارش گروهی از کارگران محیط زیست ، میوه سیب یکی از آلوده ترین سموم دفع آفات است. رایج ترین آفت کش هایی که در سیب یافت می شود آفت کش های فسفره دار و ارگانوکلراید مانند پرمترین و DDT است. بنابراین ، توصیه می شود میوه را قبل از استفاده کاملاً بشویید. در صورت امکان ، سیب های دارای گواهی ارگانیک بخرید. (انکار پزشکی).

برگشت- بازگشت به میوه از جانب میوه سیببه برای مشاهده لیستی جالب از انواع میوه ها و توضیحات کامل درباره حقایق تغذیه ای و مزایای سلامتی آنها به اینجا مراجعه کنید.

برگشت- بازگشت به صفحه نخستبه

منابع بیشتر:

  1. پایگاه ملی تغذیه USDA.

  2. صفحه اطلاعات سرطان دانشکده پزشکی استانفورد – تغذیه کاهش خطر سرطان.

  3. درباره خانه Apple-Malus.دیدگاهتان را بنویسید