وزن – به ترازو نگاه کنید

وزن روزانه صبحگاهی می تواند ترسناک باشد، اما مطالعات نشان می دهد که وزن کردن به صورت روزانه می تواند شانس شما را برای افزایش یا بازیابی وزن کاهش دهد. اگر به دنبال یک کنتور جدید هستید، یک کنتور دیجیتال بخرید که نسبت به یک آنالوگ دقیق تر است و عملکرد بهتری دارد.

به این پنج تا نگاه کنید. این ترازو نه تنها به شما عدد دقیقی می دهد، بلکه می تواند در مسیر کاهش وزن به شما کمک کند!

۱. ترازو خورشیدی دیجیتال تانیتا (HS-302)

چیزی که این ترازو را از سایرین متمایز می کند این است که انرژی خورشیدی دارد. نور طبیعی یا نور در حمام شما به این متر انرژی لازم برای کارکردن می دهد. همچنین یک محصول زیست تخریب پذیر است که آن را به معیاری ایده آل برای افرادی تبدیل می کند که سعی می کنند خانه های خود را سبز کنند.

۲. ترازو مراقب وزن دقیق شیشه‌ای حافظه دار Conair (WW43D)

اگرچه این ترازو به خوبی طراحی شده است و دارای صفحه نمایش دیجیتالی خوانا است، ترازو Weight Watchers متمایز است زیرا می تواند به شما در نظارت بر کاهش وزن کمک کند! پس از اندازه گیری وزن فعلی، می توانید وزن مورد نظر خود را وارد کنید. این ترازو به شما کمک می کند تا مسیر کاهش وزن خود را پیگیری کنید و به شما کمک می کند تا به سمت وزن مورد نظر حرکت کنید.

۳. مقیاس چربی بدن Omron

این ترازو نه تنها در ردیابی وزن شما کار بسیار خوبی انجام می دهد، بلکه می تواند درصد چربی بدن و BMI شما را نیز ردیابی کند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اطلاعات اولیه مانند سن خود را وارد کنید و به شما کمک می کند پیشرفت خود را نظارت کنید. متأسفانه، تنها راه این مقیاس برای محاسبه چربی بدن شما از طریق ضربان قلب شما است، بنابراین ممکن است دقیق نباشد، اما این ترازو همچنان می تواند راه بسیار خوبی برای حفظ انگیزه و رسیدن به اهداف کاهش وزن شما باشد!

۴. مانیتور ترکیب بدن Tanita BC-558 CT

این ترازو بسیار بیشتر از وزن شما را ردیابی می کند. در واقع، یک نمایه کامل شامل درصد آب بدن، درصد چربی بدن، توده استخوانی، توده عضلانی و ارزیابی تناسب اندام جمع آوری می کند. این ترازو تمام اطلاعاتی را که ممکن است برای کاهش وزن به آن نیاز داشته باشید در اختیار شما قرار می دهد.

۵. ترازو مدرن برای حمام

این ترازو برای افرادی که به آرامی از خواب بیدار می شوند یا در بینایی مشکل دارند عالی است، زیرا با شما صحبت می کند. بعد از وزن کردن، این ترازو وزن شما را اعلام می کند که می تواند تنها چیزی باشد که شما را برای کاهش وزن ترغیب می کند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر