«وقتی نیستیم» در مرکز تئاتر کنان – تئاتر آنلاین روی صحنه می رود


برنامه جاب همی هویون به کارگردانی داود زارع در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مرکز تولید تئاتر و تئاتر عروسکی روی صحنه می رود.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل کانون، نمایش «جاب همیچنون» به نویسندگی نرگس عسگری و کارگردانی داوود زارع روی صحنه می رود. مرکز تولید تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از ۳ مرداد.

این نمایشنامه که ویژه کودکان و نوجوانان طراحی شده است وقایع، حوادث، امیدها و رویاهای دانش آموزان را پوشش می دهد.

داستان این برنامه از روزی شروع می شود که بسیاری از دانش آموزان در آخرین روز هفته قبل از شیوع ویروس کرونا با خوشحالی از مدرسه به خانه می روند تا در اردوی برنامه ریزی شده برای هفته آینده شرکت کنند. اما اتفاق جدیدی می افتد…

داوود زارع کارگردان این نمایش با یادآوری اهمیت اجرای این نمایش به مخاطبان یادآور شد: مدرسه بزرگترین جامعه کودکان است. در مدارس مانند هر جای دیگر غم، غم، شادی، امید و ناامیدی وجود دارد و بزرگسالان باید محیط مدرسه را برای کودکان امن، شاداب و دوست داشتنی کنند تا کودکان و نوجوانان در محیطی سالم و امن رشد کنند. برای آینده

وی افزود: در برنامه «جاب به های هاین» به موانع و مشکلات زندگی افرادی مانند واسطه، خانواده سرایدار مدرسه، دانش آموزان و معلم انشا اشاره می شود که در تلاش برای رفع مشکلاتشان هستند. کمک در این برنامه ما به شدت خواستار شرایط بهتر برای کودکان در مدرسه هستیم.

رولینا و سارینا ابراهیم زاده، ثنا استیری، رومینا باکی فر، ریحانه زارع، تینا شریف زاده، شایان شیخموگی، باران صفدری، مایده غلامی، آنیتا قاسم، پرنیان ماندنی، مرسا مشکاتی و نیما نظری در این نمایش حضور دارند.

همچنین حسن دولت آبادی به عنوان مشاور، داود زارع به عنوان طراح صحنه و انتخاب موسیقی، محمدرضا شاملوفرد به عنوان طراح نور، شیما نظامی به عنوان طراح لباس، شیدا نوری و زهرا بخشنده به عنوان طراح پوستر و بروشور در این رویداد همکاری داشته اند.

زهرا بخشنده دستیار کارگردان این برنامه، فاطمه سادات حسینی منشی صحنه، تیزر و جلوه ها توسط مرکز تئاتر توانش، عکاسی توسط اختر تاجیک، طراحی صحنه مهران رحمتی و تهیه کنندگی فیلم توسط مرکز تئاتر توانش ساخته شده است. . خیلی سمی

«وقتی نیستیم» هر روز به جز شنبه ساعت ۱۸:۰۰ در سالن بوستون و مرکز تولید تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان روی صحنه می رود.