وودی آلن در مصاحبه زنده با الک بالدوین – تئاتر آنلاین


الک بالدوین اعلام کرد که روز سه شنبه با وودی آلن مصاحبه خواهد کرد.

به گزارش ورایتی، الک بالدوین اعلام کرده که قرار است روز سه شنبه با وودی آلن مصاحبه شود.

وودی آلن که پس از ادعاهای مکرر دخترخوانده اش مبنی بر سوء استفاده جنسی از کودکان با واکنش های شدید مواجه شد، با انتشار مجموعه مستند HBO که سال گذشته با عنوان «آلن علیه فرعون» پخش شد، مخالفت های بیشتری را دید.

در آن فیلم، دیلون فارو و مادرش میا فارو برای اولین بار در مورد ادعاهای مطرح شده در سال ۱۹۹۲ توضیح می دهند.

بالدوین شب گذشته در حساب کاربری خود در اینستاگرام نوشت: من به تصمیمات و پست های هیچکس علاقه ای ندارم. من اعتقادات خودم را دارم و اگر فکر می کنید باید یک تست بر اساس مستند شما برگزار شود، این به شما بستگی دارد.

این مصاحبه قرار است ساعت ۱۰:۳۰ صبح سه شنبه به صورت زنده در اینستاگرام پخش شود.

بالدوین در یک پست ویدئویی افزود: “دوستت دارم، وودی.”

مستند “الن علیه فرعون” شامل ویدئویی از خانه ای بود که قبلا دیده نشده بود که در آن فرعون هفت ساله مدت کوتاهی پس از سوء استفاده ادعایی صحبت کرد.

به دنبال جنبش «من هم همینطور»، احیای دختر خوانده وودی آلن باعث شد استودیو آمازون «یک روز بارانی در نیویورک» را در سال ۲۰۱۹ منتشر نکند و انتشارات هچ نیز از انتشار خاطرات آلن خودداری کرد.

آلن در بیانیه‌ای که روز جمعه منتشر کرد، این اتهامات را رد کرد و گفت: «ادعاهای مشابه و بی‌اساس بیش از یک بار درباره الجزایر مطرح شده است.

این مصاحبه در حالی انجام می شود که خود بالدوین در ماه های اخیر با قتل یک فیلمبردار “خاکستری” در صحنه فیلمبرداری واقعی اش موضوع بحث و جدل قرار گرفته است. تحقیقات ادامه دارد و خانواده هلینا هاچینز به قتل رسیده پرونده قتلی را علیه بالدوین و هفت فیلمساز دیگر تشکیل داده اند.