ویدئویی واضح نشان می دهد که مسافران خطوط هوایی یونایتد مهماندار و مسافران دیگر را تهدید می کنند: “گردن شما را می شکنم”(NEXSTAR) – بیا و در آسمان های خصمانه پرواز کن.

بر اساس مجموعه ای از فیلم های ویروسی TikTok که توسط مسافر گرفته شده است ، مسافری از خطوط هوایی یونایتد جنگ زده اخیراً از پرواز خود به کالیفرنیا مرخص شد.

الکساندر کلارک ، کاربر TikTok ، که هفته گذشته ویدئوها را بارگذاری کرد ، مدعی شد که این حادثه پس از امتناع مسافران از پوشیدن ماسک یا قطع کردن تلفن همراه وی آغاز شد. سپس وی شروع به فریاد زدن روی مهماندار هواپیما کرد که این درخواست را انجام داده است ، ویدئو نشان می دهد.

“اف – اینطور با من صحبت می کنی برادر؟” ممکن است فرد در حال پرسیدن از مهماندار هواپیما دیده شود ، شاید پس از درخواست مهماندار هواپیما. “به من بده! Sitoi f —! من حتی نمی خواهم به کالی بروم! ”

سپس یک مسافر غیراخلاقی ماسک خود را برمی دارد و قول می دهد “نام ، تاریخ تولد و آدرس مهماندار هواپیما” را دریافت کند.

“من قبل از پیاده شدن از این هواپیما ، شماره تامین اجتماعی شما را می شناسم! روی دخترم! ”

مسافر که پشت سر هم پشت کلارک در صندلی وسط نشسته بود ، به نظر می رسد شخص دیگری را از صندلی بیرون آورده و به خیابان می آورد. کمی بعد ، او به سمت گالری می رود تا با مهماندار روبرو شود.

“قانون چه خواهد کرد؟” به مهماندار می گوید. شخص دیگری – که به نظر می رسد نشان دور کمر خود دارد – سعی می کند مداخله کند ، اما او نیز تهدید می شود.

“به کسب و کار خود فکر کنید. به کسب و کار خود فکر کنید. چون من گردن تو را خواهم شکست. “مسافر بی ادب می گوید.

او همچنان فریاد می زند و اصرار دارد که باید “چیزی” را برای مهماندار توضیح دهد ، تا این که مسافری دیگر راه می افتد و از کسی درخواست می کند که بحث را تمام کند تا هواپیما بتواند بلند شود. به نظر می رسد آرام می شود و به صندلی خود برمی گردد. ویدئو زمانی تمام می شود که مسافر دیگری – کسی که مسافر سرسخت را به صندلی خود متقاعد کرد – به نظر می رسد که تلفن را از دست کلارک برداشته و شاید مانع فیلمبرداری شود.

با این حال ، کلارک دو فیلم نظارتی بارگذاری کرد که به نظر می رسید در همه آنها عکس هایی از مسافران چندین ردیف پشت سر او گرفته شده است. در آن مکانها ، یک مسافر بی ادب و دو مرد دیگر دیده می شود که بر سر کلارک فریاد می زنند ، زیرا او در حال فیلمبرداری از یک درگیری بود.

“چرا s — را ضبط می کنی ، برادر؟” شنیده می شود که یکی از مردان می پرسد.

“بیا بریم زندان! چون من تنها کسی هستم که در این هواپیما سزاوار رفتن به زندان است! ”مسافری ناشناس به داخل کمد فریاد می زند.

mwananchi

کارگردانان بدترین هواپیمای بخش من #ورزشگاه #سفر #راه اندازی #صدا

روز بد روز – دانیل پاتر

کلارک ، مدیرعامل استودیوی بازی سازی واقعیت ، در بیانیه ای توضیح داد که این مرد سعی کرده این ویدیو را از تلفن خود حذف کند. کلارک می گوید بلافاصله پس از گرفتن دستگاه خود از پشت ، آن را “حذف” کرد.

وی افزود که پلیس بعداً سوار هواپیما شد تا افراد بیشتری را از هواپیما و همچنین رزمندگان اسکورت کند.

نماینده مقام فرودگاه نمی تواند در صورت دستگیری مسافر متخلف فوراً تأیید کند.

در همین حال ، خدمه پرواز که در وسط فاجعه کار می کردند ، قبلاً از افزایش چنین روادیدهایی از ژانویه خبر داده بودند. از ماه سپتامبر ، سازمان بین المللی هوانوردی غیرنظامی (FAA) گفت که گزارشات مسافران نافرمان دو برابر تعداد گزارش شده تا پایان سال 2020 است.

از ژانویه 2021 ، FAA حداقل گزارش ها از حداقل 4724 مورد سوء رفتار را تأیید کرده است ، که بسیاری از آنها شامل امتناع مسافران از اجرای دستور ساختگی می شود.

FAA همچنین بیش از 1،100،000 دلار مجازات غیرنظامی (به طور جمعی) علیه برخی از این مسافران مزاحم از زمان اعمال سیاست عدم تحمل با هدف کنترل سوء رفتار در خطوط هوایی تجاری پیشنهاد کرده است. مسافران همچنین ممکن است به دلیل تخلفات جدی تر به حبس محکوم شوند.

بیشتر از NEWS10

  • یک ویدئوی واضح نشان می دهد که مسافران خطوط هوایی یونایتد مهماندار و مسافران دیگر را تهدید می کنند: “گردن شما را می شکنم”
  • معاونان کلانتر یک جغد مجروح را نجات می دهند
  • چالش “خشک کردن خشک” پودر ورزش زودهنگام را به یک روند خطرناک برای TikTok تبدیل می کند
  • کجا باید نگاه کرد: سیراکوز مقابل کلمسون جمعه
  • پلیس Catskill در جستجوی زن گمشده است

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عکس های
اینستاگرام

مشترک شدن در خبرنامه مادیدگاهتان را بنویسید