ویدئو/ شادی دیوانه کننده و بی نظیر گزارشگر استرالیایی پس از حرکت رو به جلو در جام جهانی


ویدئوی شادی بی نظیر این روزنامه نگار استرالیایی در فضای مجازی منتشر شده است.

به گزارش صبح امروز، یک خبرنگار استرالیایی پس از پیروزی استرالیا مقابل پرو و ​​صعود به جام جهانی در خوشحالی به سر برد.

استرالیا ششمین نماینده آسیا در جام جهانی شد

تیم ملی استرالیا در گذشته اکثر بازی های پلی آف جام جهانی را پشت سر گذاشته است و به همین دلیل هواداران تا آخرین لحظه نگران صعود این تیم هستند.

پرو و ​​استرالیا دوشنبه شب در مرحله نهایی پلی آف جام جهانی ۲۰۲۲ به مصاف هم رفتند که این دیدار در دقیقه ۱۲۰ با تساوی بدون گل در یک ضربه پنالتی به پایان رسید. استرالیا با نمایش خوب در ضربات پنالتی در جام جهانی ۵-۴ پیش افتاد.

استرالیا تنها تیمی در جهان است که مراحل مختلف صعود به جام جهانی را تجربه کرده و صعودشان تا دقیقه ۹۰ این دوره مشکوک بود اما در گذشته آنقدر تنبیه شدند که این بار مقابل امارات و سپس مقابل پرو. این یک اشتباه بود. آنها این کار را نکردند و به عنوان سی و یکمین تیمی که بزرگترین تورنمنت فوتبال در پاییز را از دست ندادند به این مسابقات رفتند.

کانگوروها با هدایت جام جهانی به عنوان ششمین تیم کنفدراسیون فوتبال آسیا، امیدوارند به سطح جام جهانی ۲۰۰۶ برسند و از اعتبار اقیانوسیه محافظت کنند.

این در حالی است که این تیم در جام جهانی ۲۰۲۲ با فرانسه، دانمارک و تونس همگروه بوده و در دوره قبل با فرانسه و دانمارک همگروه بوده است. همچنین پرو در دوره قبل یکی از تیم های حاضر در گروه استرالیا بود و جالب اینکه استرالیا با شکست این تیم به جام جهانی قطر صعود کرد.