ویدئو/ هالک ایرانی در اینستاگرام، باز هم دعوای سرمربی سجاد غریبی!


حمجه مرادیان مربی سجاد غریبی که به هالک ایرانی معروف است با انتشار ویدئویی دیگر در اینستاگرام جنجال جدیدی به پا کرده است.

صبح- حمجه مرادیان که برای جلب توجه کاربران ویدئویی از مبارزات خود در سال های اخیر منتشر کرد.

حالا وی ویدئویی از مسابقات سال های اخیر گرجستان منتشر کرده و مدعی شده که می خواهند حق خود را در این تورنمنت ها بخورند.

اما او نگذاشت این اتفاق بیفتد و با مبارزه خوب خود بر بی عدالتی آنها غلبه کرد.

با انتشار این ویدئو و این ادعاها کاربران به انتقاد از این مربی رزمی پرداختند. او نیز مانند سجاد غریبی معتقد است تنها به دلیل دیده شدنش در فضای مجازی است.

بخوانید: عکس/ بازگشت هالک ایرانی فتوشاپ شده به فضای مجازی

شایعه ضرب و شتم هالک ایرانی; علت زخم ها و کبودی ها چه بود؟

سجاد غریبی ملقب به هالک ایرانی پس از باخت تحقیرآمیز مقابل جومانوف آلمات باخیتوویچ از قزاقستان با واکنش شدید کاربران فضای مجازی روبرو شد. واکنش هایی که ادامه داشته و به شایعات جدیدی منجر شده است.

به گزارش فرارو، برخی رسانه ها و سایت های داخلی مدعی شده اند که سجاد غریبی توسط افراد ناشناس مورد حمله و ضرب و شتم شدید قرار گرفته است. این ادعا صحت ندارد و بر اساس یک ویدیوی قدیمی از این شخصیت جنجالی است.

در این ویدئو که توسط سجاد غریبی ضبط شده است، پس از شکست گوریل قزاق در حمام محل برگزاری مسابقات، بدن وی کبود شده و زخمی دیده می شود. زومانوف و مصدومیت هایی که در بازی مقابل آلمات باخیتوویچ به دست آورد. او همچنین در این ویدئو مدعی شده است که دنده هایش شکسته و وضعیت جسمانی خوبی ندارد.

این فیلم کافی بود تا برخی رسانه ها و سایت های داخلی شایعاتی مبنی بر ضرب و شتم وی توسط افراد ناشناس منتشر کنند. اما این شایعه هیچ واکنشی از سوی سجاد غریبی در پی نداشت.

جالب است بدانید سجاد غریبی به توصیه دوستانش عنوان هالک ایرانی را از صفحه اینستاگرامش حذف کرد. او همچنین ویدیوهای جنجالی را در چند ماه گذشته از خوانندگی خود برای مارتین فورد و جومانوف آلمات باخیتوویچ قزاقستانی از صفحه خود حذف کرده است.