ویدئو/ همسر سپهر حیدری تغییر چهره داد!


همسر سپهار حیدری با انتشار ویدئویی عجیب از تغییر چهره خود باز هم کاربران فضای مجازی را شوکه و اعتراض کرد.

صبح، علاقه عجیب جستجوگر ساکت به تغییرات روزمره در سبک و چهره اش کم کم به مشکل جدیدی تبدیل شده است.

او این روزها هر بار با همین چهره ظاهر می شود و همین موضوع باعث گلایه بینندگان صفحه اش از او شده است. چون همسر حدری هنوز از عمل زیبایی که توسط او انجام شده راضی نیست.

آرام جوانه به تازگی فیلم کوتاهی از خودش منتشر کرده است که در آن با لباس تمام سفید و با چهره ای متفاوت از عکس روز گذشته مقابل دوربین رفته است.

نمایش این حجم از تغییرات ناگهانی در چهره او باعث تعجب کاربران فضای مجازی شده است. بسیاری از کاربران عدم اعتماد به نفس و عملکرد بیش از حد را دلیل چنین حرکات عجیبی می دانند.

بخوانید: ویدیوهای همسر سپهر حیدری/تبلیغات کودکانه و آماتور طنز کاربران!

بیوگرافی سپهر حیدری

سپهر حیدری در نهم خرداد ۱۳۵۹ در اصفهان به دنیا آمد و فارغ التحصیل لیسانس مکانیک و فوق لیسانس تربیت بدنی شد.

او در تیم‌هایی مانند یوب‌آهن، پرسپولیس و مس کرمان بازی کرد و گل قهرمانی سپهر حیدری برای پرسپولیس در فینال مقابل سپاهان باعث محبوبیت او در بین هوادارانش شد.

او می گوید: در ۱۱ فروردین ۱۳۹۲ همسرم به همراه پدر و مادرش به مرکز بولینگ اریس ایرانی آمدند، با دیدن او در همان نگاه اول عاشق شدم و خواستگاری کردم.

در واقع ازدواج من در نگاه اول با عشق شروع شد، سپس سعی کردم او و خانواده اش را به هم نزدیکتر کنم و پس از آشنایی و درخواست ازدواج از پدرش، آنها نیز پذیرفتند و در نهایت در سال ۱۳۹۲ به هم رسیدیم. ما متاهل هستیم. همسر و دو پسرم بهترین هدیه خداوند به من هستند.