ویدیو تجزیه و تحلیل بروزترین tp-date مانکن جاروبرقی کالوات کم‌جا و قادر مطلق


جاروبرقی جزء جدایی ناپذیر خانه های امروزی است و یکی اجتناب کرده اند پرمصرف ترین وسایل برقی است. در عین جاری انتخاب بیش از حد برندها و مانکن های مختلف این تجهیزات پرکاربرد ممکن است انواع و کسب را دردسرساز و دردسر تنبل. {در این} ویدئو به تجزیه و تحلیل جاروبرقی HA3201 Calvo پرداختیم به همان اندازه خواهید کرد را در درک و محبوبیت بیشتر این محصول یاری کنیم. همراه خود ما بمان

محصول را در دیجیکالا بیانیه کنید

جاروبرقی کالواری مانکن HA3201 مونتاژ ایران. وزن این برس ۱.۵ کیلوگرم، قله آن ۱۰۵ سانتی متر، عرض آن ۲۵ سانتی متر، امکانات آن ۶۰۰ وات و اندازه سیم آن کمتر اجتناب کرده اند ۵ متر است. در پایین بدنه و دسته جاروبرقی دو بلعیده شده موجود است کدام ممکن است سیم در احاطه آن مخلوط شده است.

پلاستیک بدنه و مخزن جاروبرقی نیز شفاف {است تا} مصرف کننده متوجه پر بودن آن شود. طراحی این مخزن سیکلونی {است تا} کروی و غبار موجود در آن باعث کاهش مکش جاروبرقی نشود. فیلتر این تجهیزات توسط فیلتر هپا بازسازی شده است کدام ممکن است در صورت آسیب قابل شستشو و تعویض می باشد.

بازوی این برس ۹۰ سطح می چرخد ​​و برس در حالت ایستاده قرار خواهد گرفت. در دو طرف جاروبرقی شیارهایی در خروجی هوا موجود است. برای نصب و برداشتن اپلیکاتور، منصفانه دکمه صورتی رنگ در انتهای بدنه جاروبرقی به نظر می رسد تبدیل می شود. امکانات مکش این جاروبرقی برتر است و برای فضاهای کودک انتخاب ای مفهوم آل و مخلوط و جور است.

برای تصور بیشتر جاروبرقی HA3201 Calvo خواهید کرد را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می کنیم.

دیجیکالا Mag Talent این بستری برای مکان یابی، کسب و تخلیه استعدادهای ساخت محتوای ویدیویی است. پلتفرمی برای اشخاص حقیقی همراه خود قابلیت مونتاژ طیف گسترده ای از ویدیو برای دیجی کالا در «معمول محتوای ماهر و فیلم». اشخاص حقیقی حاوی در سرمایه گذاری استعدادها همراه خود جمع کردن ویدیو برای دیجی کالا مستقیماً اجتناب کرده اند دیجیکالا درآمد کسب می کنند.

دیجی کالا ورود ساده به محصول را برای {افرادی که} مهارت مونتاژ فیلم های ماهر را دارند پیشنهادات. اگر در نظر گرفته شده می کنید تخصص، مهارت، مهارت، انگیزه و اشتیاق برای جمع کردن ویدئو دارید، به دیجیکالا مگ تلنت بپیوندید.

برای دانش تا حد زیادی روی دکمه زیر کلیک کردن کنید.

کسب اطلاعات در مورد Digicala Mag Talentب
۲۱