وینگر آبی در راه رسیدن به یک تیم جدید


به گزارش ساناپرس، مدیران میلان مذاکرات خود را برای جذب حکیم زیاش وینگر مراکشی چلسی از سر گرفتند.

زیچ دیگر نمی خواهد در استمفوردبریج بماند و میلان امیدوار است از شرایط این بازیکن استفاده کند و او را در نقل و انتقالات تابستانی به خدمت بگیرد.

توماس توخل دیگر اعتمادی به استفاده از این بازیکن ۲۹ ساله ندارد و برخی منابع انگلیسی نیز مدعی شده اند که او علنا ​​به او گفته است که در برنامه های فصل آینده خود جایی ندارد و این موضوع را جدی گرفته است. سعی کنید قبل از پایان فصل لندن را ترک کنید. پنجره نقل و انتقالات اول سپتامبر خواهد بود.

زیچ که استعداد فوق العاده اش در آژاکس باعث شده بود بسیاری از باشگاه های اروپایی به دنبال او باشند، تصمیم گرفت به چلسی بپیوندد، اما او نتوانست این استعداد را در ساختار این تیم در استمفوردبریج تکرار کند.

قرارداد او با این باشگاه تا سال ۲۰۲۵ اعتبار دارد، اما اگر پیشنهاد خوبی برای جذب این بازیکن ارائه شود، مدیران چلسی آماده هستند تا با فروش او موافقت کنند.

روزنامه انگلیسی تلگراف گزارش داد که مدیران میلان دور جدیدی از مذاکرات را برای جذب وینگر مراکشی آغاز کرده اند. استفانو پیولی معتقد است که این بازیکن با ترکیب خود بسیار سازگار است و از مدیران باشگاه ایتالیایی خواسته تا تمام تلاش خود را برای جذب او انجام دهند.

گفته می شود گیاس علاقه زیادی به فوتبال ایتالیا و بازیکنان میلان دارد و آماده است با قراردادی قرضی به این باشگاه بپیوندد.