ویوو X فولد همراه خود نمایشگر خانه LTPO 3.0 همراه خود خوانایی ۲K و فناوری هزینه ۶۶ وات در دسترس بودن احتمالاً وجود خواهد داشت


Vivo در جاری کنار هم قرار دادن شدن برای راه اندازی شد اولین گوشی معقول تاشو شخصی به تماس گرفتن X Fold است. این محصول در رویدادی در ۱۱ آوریل (۲۲ آوریل ۱۴۰۱) در چین راه اندازی شد احتمالاً وجود خواهد داشت. در همین جاری تصویری اجتناب کرده اند یکی اجتناب کرده اند اتاقک های بازاریابی این نمایندگی در فروشگاه های اینترنتی این نمایندگی به سطح درز کرده است کدام ممکن است تعدادی از مشخصات فنی این گوشی تاشو را به ما نماد می دهد.

به گزارش GSMArena، بر مقدمه تصویر فاش شده اجتناب کرده اند Vivo X Fold، این گوشی دارای نمایش فیلم خانه ۸ اینچی تاشو ۲K همراه خود نرخ رفرش ۱۲۰ هرتز و فناوری LTPO 3.0 {خواهد بود}. نمایش فیلم خارجی این تجهیزات ۶.۵۳ اینچی همراه خود رزولوشن فول اچ دی پلاس و نرخ رفرش ۱۲۰ هرتز {خواهد بود}. این گوشی مجهز به چیپست عصر اول اسنپدراگون ۸، رم LPDDR5، حافظه خانه UFS 3.1، اندروید ۱۲، باتری ۴۶۰۰ میلی آمپر ساعتی {خواهد بود} و علاوه بر این اجتناب کرده اند فناوری هزینه سیمی ۶۶ واتی و هزینه wi-fi 50 واتی کمک می کند.

وو ایکس فولد

ویوو ایکس فولد به دوربین چهارگانه پشتی مجهز احتمالاً وجود خواهد داشت و شناسایی برند معروف زایس نیز {در این} نیمه اجتناب کرده اند تجهیزات دیده تبدیل می شود. این تجهیزات اجتناب کرده اند دوربین بی نظیر ۵۰ مگاپیکسلی GN5 سامسونگ همراه خود لرزشگیر اپتیکال، دوربین ۳۸ مگاپیکسلی همراه خود زاویه دید ۱۱۴ سطح و دوربین ۱۲ مگاپیکسلی پرتره همراه خود زوم اپتیکال دوگانه و خوانایی ۵ مگاپیکسل استفاده خواهد کرد. . دوربین همراه خود ذره بین. اجتناب کرده اند تولید دیگری مشخصه های این تجهیزات می توان به پشتیبانی اجتناب کرده اند WiFi 6 و NFC ردیابی کرد.

مقالات مرتبط:

عالی تصویر فاش شده اجتناب کرده اند Vivo X Fold نماد می دهد کدام ممکن است نمایش فیلم آن رکورد A Plus Plus 19 را آسیب دیده است. لولای این گوشی نیز مورد تایید TUV Rheinland است و ممکن است به همان اندازه ۳۰۰۰۰۰ بار دوام بیاورد. چون آن است دیده شده است اید، تمام مشخصات در تصویر به زبان زبان چینی است. این دلیل است حدس و گمان به این محصول ابتدا در چین در دسترس بودن شود. به غیر اجتناب کرده اند Xiaomi Mi Mix Fold و Oppo Find N، امیدواریم Vivo در بازارهای جهانی نیز در دسترس بودن شود.

به نظر می رسد مانند است نمایندگی های زبان چینی به دلیلی بر گوشی های تاشو هدف اصلی کرده اند. با این حال این محصولات ساده دسترس در بازار خانه فعلی هستند. به راحتی در دسترس است نبودن بیشتر اینها محصول در بازارهای جهانی باعث کاهش درجه رقبا {در این} زمینه احتمالاً وجود خواهد داشت.