پارس خودرو و جامیاد با هم شروع به همکاری کردند


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرآنلاین، در مراسمی با حضور مدیران ارشد دو شرکت به نقل از روابط عمومی شرکت پارس خودرو، مهندس ترابی مدیرعامل شرکت پارس خودرو از همکاران خود که فعال هستند. این پروژه گفت: تعریف این گونه پروژه ها برای مدیریت هزینه ها و استفاده از امکانات موجود به نفع سهامداران است.
وی افزود: در آینده پروژه هایی مانند سهند و p90 خط تولید این سالن را تکمیل می کند و استفاده از تمام توانمندی های این سالن که یکی از منحصر به فردترین سالن های مطبوعاتی کشور است محقق خواهد شد.
مدیرعامل شرکت های خارجی به بدعت گذاری شرکت های خارجی اشاره کرد و گفت: صنعت خودرو کشور به ظرفیت های بومی امید و اعتماد دارد و این سالن مطبوعات نقطه شروعی برای ارائه محصولات با کیفیت و دستیابی به اهداف تعیین شده کشور خواهد بود. سیاست گذاران. نگهداری می شود.
ترابی با در نظر گرفتن سالن مطبوعات به عنوان پایگاه هر خط تولید خودرو، گفت: گروه خودروسازی سایپا در نظر دارد از تمامی توانمندی های موجود در شرکت های گروه استفاده کند و بر این اساس توسعه و بهره برداری کامل از سالن مطبوعاتی پرس خودرو مد نظر قرار گرفته است. و امیدواریم بتوانیم رسالت پارس خودرو را در صنعت خودروسازی کشور به نحو احسن انجام دهیم.