پارلمان در حال بررسی موضوع ایمنی سلاح استآلبانی ، نیویورک (نیوز 10) – افزایش خشونت با اسلحه موضوعی است که در شهرهای سراسر نیویورک و این کشور گزارش شده است. و قانونگذاران ایالتی در آلبانی در حال آزمایش راه حل های مختلف برای حل این مشکل هستند.

نمایندگان مجلس امروز در تجمع اعتراضی شهادت دادند.

ربکا فیشر و نیو می گویند: “نیویورک گام های بلندی برداشته است و یک ایالت الگو برای کل کشور در زمینه پیشگیری از خشونت با اسلحه است ، اما با افزایش روزافزون تیراندازی ها و کشته ها در سراسر این ایالت ، ما با یک فوریت بزرگ بهداشت عمومی روبرو هستیم.” یورکی ها علیه خشونت با اسلحه فیشر می گوید این مسئله با همه گیری COVID-19 تشدید شده است.

او می گوید هیچ قانون یا سیاستی واحد به طور کامل این درگیری را پایان نمی دهد. اما ، او می گوید یک راه حل می تواند قانون فناوری ریز مهرها باشد. فیشر می گوید: “این به پلیس این امکان را می دهد تا موارد کارتریج موجود در پرونده های جنایی را برای بازگشت به سلاح گرم ، بازگشت به فروشندگان و بازگشت به تولیدکنندگان ردیابی کند.”

در همین حال ، کمیسیونرهای پلیس ، از جمله درموت شی ، کمیسر NYPD ، می گویند که تغییراتی در اصلاحات اوراق قرضه دولتی و قوانین “افزایش سن” لازم است. شی گفت: “پارلمان باید قانون را تغییر دهد تا قضات هنگام تصمیم گیری اطلاعات کاملتر و دقیق تری داشته باشند و هنگام تصمیم گیری احتیاط بیشتری داشته باشند.”

مسأله دیگری که مطرح شد این بود که پایگاه اطلاع رسانی فروش بولتن دولتی که تحت قانون SAFE تأیید شده است هرگز کار نکرده است.

بیشتر از NEWS10

  • بایدن: برای واکسیناسیون 66 میلیون بدون واکسیناسیون باید بیشتر تلاش کنیم
  • پلیس ایالت نیویورک مردی را پس از پیدا شدن همسرش در کلرادو دستگیر کرد
  • استارباکس 2 منطقه بوفالو را می بندد تا بتواند مجدداً متحد شود
  • ژاکت را نگه دارید: قبض های گرمایش برای پرواز مانند سرمای شدید
  • کلانتری شهرستان فولتون طرح بازنشستگی را برای استخدام و حفظ معاونان پیشنهاد می کند

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عکس های
اینستاگرام

مشترک شدن در خبرنامه مادیدگاهتان را بنویسید