پاسخ بمب پرسپولیس به مذاکره با استقلال/ فقط یحیی گل محمدی تصمیم می گیرد!


سعید صادقی پس از امضای قرارداد با باشگاه پرسپولیس گفت: امروز بالاخره قراردادم با پرسپولیس نهایی شد و از این موضوع بسیار راضی هستم. خدا را شکر امروز به آرزوی خود رسیدم و توانستم با تیم بزرگ پرسپولیس کنار بیایم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا قراردادش با پرسپولیس یک ساله است، گفت: خیر. دو فصل وجود دارد.

بازیکن پرسپولیس درباره فعالیت مجدد زیر نظر یحیی گل محمدی توضیح داد: می دانید حدود چهار سال شاگرد گل محمدی بودم و او را کاملا می شناختم. با این شناخت کامل، پرسپولیس را انتخاب کردم. من هم علاقه زیادی به این تیم داشتم و الان اینجا هستم.

صادقی درباره شماره کوتاه خود در پرسپولیس گفت: شماره پیراهن را گل محمدی انتخاب می کند و من هنوز شماره پیراهن را انتخاب نکرده ام.

او درباره اینکه شنیده است قرارداد سال دومش مشروط است و در صورت پیشنهاد اروپایی می تواند از پرسپولیس جدا شود، پاسخ داد: نه، این موضوع صحت ندارد.

هافبک جدید پرسپولیس درباره مسائل مطرح شده در مذاکراتش با استقلال گفت: اینطور نبود. قرار بود بعد از بازی های لیگ با پرسپولیس قرارداد ببندم که خوشبختانه به تیم ملی دعوت شدم و نتوانستم آن زمان به باشگاه بیایم. بعد پدربزرگم فوت کرد و اتفاق بدی برایم افتاد اما از قبل تصمیم گرفته بودم با پرسپولیس قرارداد ببندم.

صادقی درباره جاه طلبی هایش در باشگاه و رقابت با دیگر هافبک های پرسپولیس گفت: پرسپولیس تیم بزرگی است و رقبای بزرگی دارد اما تمام تلاشم را می کنم تا جایگاهم را به دست بیاورم.