پانتهیا بهرام و سیاواس تهامورت در نقش بازیگران همکار / مادر – تئاتر آنلاین


پانتیا بهرام در نمایش “نبرد در نبرد” سیاواس تهامورت که قرار است از اواسط مردادماه امسال روی صحنه رود، ایفای نقش کرده است.

به گزارش تئاتر آنلاین، پانتهیا بهرام که سابقه سینما، تئاتر و تلویزیون دارد، با توجه به تجربه اخیرش در تئاتر، قرار است در نمایش «نبرد در نبرد» به کارگردانی سیاواس بازی کند. تاهمورث. اجرای رویا تیموریان ایغر در گذشته «نبرد در نبرد» اینگونه بود. نقش بود

بهرام که نقش های زیادی در تئاتر بازی کرده است، در فیلم های «مرگ یزدارد» گلاب آدینا، «هزار و یک شب» بهرام بجایی، «جیمستان ۶۶»، «رقص کاغذهای ریز» و «یک دقیقه» بازی کرده است. «افسون معبد سوخته» ساخته محمد یعقوبی، «در جام خالی بخواب» و «غل و زنجیر» ساخته کیومرث مرادی و «ای بزرگ مرد، گریه نکن» ساخته جلال تهرانی.

سیاباس طهمورث که کارگردانی و ایفای نقش اولی در Battle in Battle را بر عهده داشته است، درباره نقش پانتیا بهرام در نبرد به تئاتر آنلاین گفت: این اولین تجربه همکاری من با پانتیا بهرام است اما اولین تجربه همکاری با پانتیا بهرام است. در جنگ. طرفداران بازی او برای مدت طولانی. اعتقاد بر این است که حاوی کارایی بهرام باید نقش مادر را بازی کند.

وی در خصوص شکل و روش ارائه جدید «مارکه در معرکه» تاکید کرد: «مارکه در معرکه» چیزی نیست که به دلیل میل و سلیقه اجرای آن تغییری ایجاد کند، زیرا دارای اسکلت خاصی است و تغییر آن شرم آور است.

به یاد تاهمورث: بازیگران سریال ظاهر خود را تغییر داده اند و اجرای جدیدی از «نبرد در نبرد» را می سازند. کلیت البته این باید فرم دیگری با همان سبک اصلی کار باشد.

این بازیگر و کارگردان با سابقه تئاتر ایران در نهایت ابراز امیدواری کرد مخاطب کرد و علاقه مندان به تئاتر اجرای نمایش «نبرد در نبرد» را دوست دارند.