پرداخت های فوری را برای SMB ها فعال می کند


TrueLayer از پرداخت های فوری با افزونه WooCommerce پشتیبانی می کند

TrueLayer، پلتفرم پیشرو بانکداری باز اروپا، امروز از انتشار افزونه TrueLayer Payments برای WooCommerce خبر داد که به کسب و کارهای تجارت الکترونیک کوچک و متوسط ​​امکان می دهد پرداخت های فوری و ایمن از حساب به حساب را به وب سایت خود اضافه کنند. خرده‌فروش ساعت‌های لوکس BQ Watches یکی از اولین مشاغلی است که پرداخت‌ها را با استفاده از افزونه TrueLayer اجرا می‌کند.

تحقیقات YouGov نشان داد که ۷۴ درصد از بازرگانان قصد دارند پرداخت‌های فوری حساب به حساب را به عنوان بخشی از استراتژی بلندمدت خود ارائه دهند.

همچنین با نگرش مصرف کننده مطابقت دارد. نزدیک به دو سوم (۶۳٪) خریداران گفتند که با استفاده از بانکداری باز، با خیال راحت برای وسایل نقلیه، اجاره ماشین، بلیط هواپیما و تجهیزات ورزشی پرداخت می کنند.

برای کسب و کارهای تجارت الکترونیک، که بسیاری از آنها منابع توسعه دهنده اختصاصی ندارند، سهولت ادغام برای روش های پرداخت جدید بسیار مهم است.

به دلیل فرآیندهای پیچیده امنیتی و انطباق با مقررات، افزودن یک روش جدید ممکن است هفته ها و گاهی ماه ها طول بکشد.

در تمام این مدت، این مشاغل می توانند با ارائه نکردن روش پرداخت ترجیحی خریدار، درآمد بالقوه خود را از دست بدهند.

پرداخت های بانکی آنی با حداقل منابع فنی

افزونه TrueLayer این مشکل را حل می کند و به مشاغل دارای فروشگاه های آنلاین WooCommerce اجازه می دهد تا پرداخت های بانکی فوری را با حداقل منابع فنی مورد نیاز در وب سایت خود ادغام کنند.

در نتیجه، آنها می توانند به سرعت و به راحتی از پرداخت های ارائه شده توسط TrueLayer استفاده کنند و نیازی به وارد کردن جزئیات کارت یا ورود به PayPal یا سایر کیف پول های دیجیتالی توسط مشتریان نداشته باشند.

در عوض، مشتریان از خدمات بانکداری آنلاین خود برای پرداخت مستقیم استفاده می‌کنند و از احراز هویت بیومتریک برای تأیید هویت خود، با هر تراکنش مجاز توسط بانک استفاده می‌کنند.

فروشنده ساعت های لوکس BQ Watches، سایتی پیشرو برای خرید و فروش ساعت های لوکس، یکی از اولین کسب و کارهایی است که پرداخت را با استفاده از افزونه جدید TrueLayer پیاده سازی کرده است.

به عنوان فروشنده کالاهای با ارزش، خرده فروش می خواست پرداخت های بانکی آنی را به عنوان جایگزینی برای کارت ارائه دهد.

بازرگانانی که از WooCommerce استفاده می کنند از گزینه پرداخت مقرون به صرفه تری سود می برند که در آن وجوه بلافاصله تسویه می شود.

این اطمینان بیشتری را فراهم می کند که آنها می توانند سفارشات را بدون خطر تقلب و بازپرداخت هزینه های مرتبط با پرداخت های کارتی که می تواند هزینه های قابل توجهی را برای تجارت آنها به همراه داشته باشد به مشتریان ارسال کند.

منبع: Financial IT