پرسپولیس امروز به بهره برداری می رسد/ زمان بازگشایی نماد استقلال مشخص شد


گزارش کردن سناپرس; پس از کش و قوس های فراوان برای واگذاری سهام سرخابی ها سرانجام سال گذشته با تلاش دولت سیزدهم واگذار شد و پس از سال ها خصوصی سازی سهام استقلال و پرسپولیس به مرحله نهایی رسید.

پس از اجرای این کار بزرگ، بازگشایی نماد سرخابی یکی از مشکلاتی بود که به دلیل عدم انتشار صورت های مالی باشگاه های استقلال و پرسپولیس به مرحله کار نرسید و با اجرای آن همراه شد. با تاخیر طولانی

پس از پیگیری های انجام شده از سوی سازمان خصوصی سازی و سازمان بورس برای گشایش هر چه سریعتر سهام مرغبی ها، بالاخره طی چند روز گذشته صورت های مالی دو باشگاه منتشر شد و فضای بسیار خوش بینانه ای حاکم شده است. در میان نمایندگان مردم ایجاد شد. مداحان مغرب زمین برای بازگشایی نمادهای خود.

هفته گذشته حسین قربان زاده رئیس سازمان خصوصی قول داده بود که نماد استقلال و پرسپولیس در این هفته بازگشایی شود و از هفته گذشته خبر بازگشایی نماد استقلال در روز چهارشنبه منتشر شد.

در این خبر آمده است: بازگشایی نماد پرسپولیس در همان روز منوط به ارسال گزارش مورد نظر مبادله (تایید حسابرس و توافقنامه بازیکن) است.

بر اساس پیگیری های انجام شده، رئیس سازمان خصوصی سازی با تایید بازگشایی نماد استقلال در روز چهارشنبه اعلام کرد: بازگشایی نماد پرسپولیس امروز (سه شنبه) مشخص و اعلام می شود.