پلتفرم بازاریابی اینترکو هفته آینده رونمایی شد


پلتفرم اتوماسیون بازاریابی Interc در مراسم رسمی هفته آینده رونمایی خواهد شد. در این برنامه مدیران این شرکت در مورد روند توسعه این نرم افزار و الزامات آن در شرکت های ایرانی و چالش های شرکت های ایرانی در خصوص استفاده از خدمات اتوماسیون بازاریابی صحبت خواهند کرد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، پلتفرم های اتوماسیون بازاریابی نه تنها در ایران بلکه در جهان ابزارهای نسبتا جدیدی هستند که اکنون به یکی از مهم ترین ابزارهای بازاریابان تبدیل شده است. این پلتفرم ها یکی از مهم ترین ابزارهای تعامل تجاری به ویژه برای کسب و کارهای بزرگ با مخاطبان خود هستند.

نحوه کار پلتفرم های اتوماسیون بازاریابی با جمع آوری اطلاعات از کاربران یک وب سایت یا برنامه شروع می شود. این کاربران در دسته بندی های معنی دار قرار می گیرند و بازاریاب می تواند بر اساس ویژگی های خاص هر دسته در زمان مناسب برای آنها پیام خاصی ارسال کند. به عنوان مثال کد تخفیف کالاهای موبایلی به کسانی که هفته گذشته از فروشگاه های اینترنتی گوشی خریده اند. این پیام ها را می توان از طریق پیامک، ایمیل، پوش وب و کانال های پوش اپ برای بینندگان ارسال کرد.

پیش از این در ایران خدمات اتوماسیون بازاریابی توسط دو شرکت Webengij با سابقه هندی و Insider با سابقه ترکیه ارائه می شد و اینترک قصد دارد سهم بازار خود را در بین رقبای خارجی خود گسترش دهد.

طبق آمار منتشر شده از سوی این شرکت، در حال حاضر بیش از ۴۰ میلیون کاربر فعال در اینترنت وجود دارد و بیش از ۳۳۰ میلیون پیام در شش ماه گذشته به این پلتفرم ارسال شده است. همچنین در این مدت بیش از ۲۸۰۰ کمپین تبلیغاتی روی اینترفیس اجرا شده است و گفته می شود این پلتفرم بیش از ۱۰ میلیارد رویداد را مدیریت کرده است.

منبع: آی تی ایران

لینک کوتاهلینک کپی شد!