پلیس ایالت نیویورک مردی را پس از پیدا شدن همسرش در کلرادو دستگیر کردنیویورک (WWTI) – پلیس ایالت نیویورک بیانیه ای درباره بازداشت فردی متهم به پناهندگی از کلرادو منتشر کرد.

به گزارش NYSP ، در 4 اکتبر ، پلیس بندر ساگ گزارشی از پلیس محلی در نورث پلینفیلد ، نیوجرسی دریافت کرد. آنها گفتند که ماسانی کروز ، 29 ساله ، از کلرادو اسپرینگز ، کلرادو ، مفقود شده و احتمالاً در مسافرخانه ساگ هاربر است.

با این حال ، وقتی پلیس به محل رسید ، شوهرش را پیدا کردند که ویلیام کروز ، 31 ساله ، از کلرادو اسپرینگز نام داشت. گفته می شود کروز تنها در یک مهمانسرا بود و بدون هیچ حادثه ای در بازداشت به سر می برد و بعداً در بیمارستان بستری شد.

در همین حال ، پلیس گفت که افسران کلرادو اسپرینگز به آخرین آدرس کروز برای یافتن مرده ماسانی پاسخ دادند. این باعث تحقیقات زیادی در بین سازمان های نیویورک ، نیوجرسی و کلرادو شد. حکم بازرسی در کلرادو و ساگ اجرا شد.

گزارش شد که بازرسان تعدادی از دستورالعمل ها را دنبال کرده اند و شواهد زیادی را برای حکم بازداشت در کلرادو جمع آوری کرده اند. تحقیقات نشان داد که ماسانی از 14 سپتامبر خبری نبود و ویلیام در 15 سپتامبر کلرادو را ترک کرد و در 18 سپتامبر به لانگ آیلند رسید.

روز چهارشنبه ، پلیس ایالت نیویورک ، کروز را به عنوان فراری از دادگاه طبق حکم بازداشت در خارج از دادگاه منطقه ای ال پاسو در کلرادو دستگیر کرد. وی سپس در ایستگاه پلیس ایالت نیویورک در ریورساید به دادگاه سپرده شد و به اتهام روز پنجشنبه در دادگاه منطقه اول سافولک در اداره پلیس شهر ساوتهمپتون بازداشت شد.

ماموران درگیر در تحقیقات عبارتند از: اداره تحقیقات جنایی ایالت نیویورک ، واحد تحقیقات جنایی و واحد تحقیقات ، اداره پلیس ساگ بند ، دفتر دادستانی منطقه سافولک ، اداره پلیس پلینفیلد شمالی و اداره پلیس کلرادو اسپرینگز.

بیشتر از NEWS10

  • پلیس ایالت نیویورک مردی را پس از پیدا شدن همسرش در کلرادو دستگیر کرد
  • استارباکس 2 منطقه بوفالو را می بندد تا بتواند مجدداً متحد شود
  • ژاکت را نگه دارید: قبض های گرمایش برای پرواز مانند سرمای شدید
  • کلانتری شهرستان فولتون طرح بازنشستگی را برای استخدام و حفظ معاونان پیشنهاد می کند
  • هادسون مردی که متهم به سرقت است

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عکس های
اینستاگرام

مشترک شدن در خبرنامه مادیدگاهتان را بنویسید