پیروزی ارزشمند زنان ایران مقابل مالزی در مسابقات مقدماتی جهانی 


به گزارش خبرگزاری مهر به نقل اجتناب کرده اند روابط نهایی فدراسیون تنیس، زنان ایرانی در لحظه در دومین دیدار شخصی در رقبا های مقدماتی جهانی (کاپ بیلی ژان) به مصاف مالزی رفتند.

مهرانه ظهوریان در اولین دیدار در بخش انفرادی مقابل تنیسور مالزیایی همراه خود نتیجه ۱-۶ را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۶-۷ شکست خورد را انتخاب کنید و انتخاب کنید مندیگر فرزامی دومین مشاور ایران همراه خود نتیجه ۳-۶ حریف شخصی را شکست داد. و سه-۶).

در لیگ دسته دوم نیز نیروی کار ایران همراه خود نتایج ۷ بر ۶، ۰ بر ۶، ۱۷ بر ۱۷ فرزامی فرزامی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مهرانا زهریان، نیروی کار مالزی را شکست داد به همان اندازه این دیدار همراه خود نتایج ۷ بر ۶، ۰ بر ۶، ۱۷ بر ۱۷ به بالا برسد. ۲ به ۱ برای زنان ایرانی.

بدین انجمن نمایندگان کشورمان فردا همراه خود پیروزی در دومین دیدار شخصی به مصاف نیروی کار سراسری هند می الگو.

مندیگر فرزامی، مهرانه زهریان را انتخاب کنید و انتخاب کنید نلی عطفی به در کنار مونا نوریان معلم نیروی کار زنان {در این} مسابقات به مصاف هم خواهند سر خورد. فرشاد صفاتی شناخته شده به عنوان سرپرست نیروی کار بازدید را همراهی می تدریجی.

در جام بیلی ژان نمایندگانی اجتناب کرده اند ایران، استرالیا، هنگ کنگ، هند، ژاپن، قزاقستان، مغولستان، سنگاپور، ازبکستان را انتخاب کنید و انتخاب کنید ویتنام حضور خواهند داشت.

هند میزبان مسابقات اجتناب کرده اند ۱۵ به همان اندازه ۱۸ آوریل در دهلی نو {خواهد بود}.