چراغ سبز کریم انصاریفورد به یحیی/سوپراستار در مسیر تهران


به گزارش سناپرس، یحیی گل محمدی در تلاش است تا مهاجم سابق پرسپولیس را به جمع شاگردانش بازگرداند.

با توجه به اینکه مراحل جذب کاسیانو هنوز نهایی نشده است و پرسپولیس احتمال حضور این مهاجم را رد می کند، مدیران باشگاه به دنبال مهاجمی هستند که بتواند نیازهای خط حمله آنها را برطرف کند. تیم به درخواست یحیی گل محمدی. باشگاه پرسپولیس به دنبال جذب کریم انصاری فرد، تنها گلزن تیم ملی ایران برای جام جهانی روسیه است. مهاجم اردبیلی سابق پرسپولیس که مدت هاست خارج از ایران فوتبال بازی می کند و حالا بازیکن آزاد محسوب می شود. آزادی کریم امیدها را برای این انتقال به پرسپولیس افزایش داده و شرایط او را برای قبول پیشنهاد قرمزها دنبال کرده است.

تلاش باشگاه پرسپولیس برای این انتقال و مذاکرات از ۳ روز پیش آغاز شد اما انصاری فرد پاسخگوی تماس های مدیران باشگاه نبود. گفته می شود انصاری فرد فعلا تمایلی به بازگشت به لیگ ایران ندارد و در فوتبال اروپا و تیم دیگری در یونان به بازی ادامه خواهد داد. با این حال پرسپولیس در تلاش است تا با این بازیکن ارتباط برقرار کند اما حالا برای ارتباط آنها با کریم مشکل ایجاد شده است. نکته جالب اینکه چندی پیش باشگاه استقلال برای جذب انصاری فرد به این بازیکن پیام داد اما کریم به پیشنهاد آنها پاسخ منفی داد و گفت به خاطر سابقه پرسپولیس حاضر نیست پیراهن استقلال را بپوشد.

وبسایت نوا اسپورت یونان روز گذشته در گزارشی به این موضوع اشاره کرد که انصاری فرد با وجود دریافت چندین پیشنهاد از باشگاه های ایرانی از جمله پرسپولیس، تمایلی به بازگشت به کشورش ندارد. مهاجم AAK به دنبال باشگاهی برای بازی در اروپا یا یونان است. نوا اسپورت این گزارش را منتشر کرد و انصاری فرد مدت ها پیش گفته بود که به دلیل شرایط خانوادگی نمی تواند به ایران برگردد. همسر او یونانی است و کریم تصمیم گرفت فوتبال اروپا را ترک نکند.

با این حال انصاریفورد اکنون جایگاه ویژه ای دارد. او جایگاه خود را در تیم ملی از دست داده است و در فاصله ۴ ماهه تا جام جهانی شاید شرایط این بازیکن با بازگشت به لیگ ایران و پوشیدن پیراهن پرسپولیس تغییر کند. باید دید پس از قبول پیشنهاد پرسپولیس چه تصمیمی برای آینده خود خواهد گرفت.