چرا آمریکایی ها شغل خود را به تعداد بی سابقه رها می کنند؟کیکوپ ، توده (WWLP) – مشاغل به سختی می توانند موقعیت های خالی را پر کنند ، اما اکنون آمریکایی ها مشاغل خود را به تعداد زیاد ترک می کنند. اوت گذشته 3 درصد از کارگران ملی استعفا کردند.

وزارت کار اعلام کرد که این بالاترین رکورد از دسامبر 2000 تاکنون بوده است. برخی می گویند این جهش نشان می دهد ترس از گویش دلتا به دلیل کمبود کارکنان است. موارد COVID اخیراً در سطح ملی کاهش یافته است ، اما برخی از متخصصان مراقبت های بهداشتی نگران احیای مجدد در ماه های زمستان هستند.

سناتور ایالت ماساچوست آدام هندز گفت: “به نظر می رسد که ما حقوق اولیه خود را دریافت نمی کنیم.” “محدودیت در کار ، مراقبت از کودکان غیرممکن و مقرون به صرفه نیست ، یا حمل و نقل که آنچه را که ما نیاز داریم به مردم نمی دهد.”

بین اعلام اسمیت و وسون برای انتقال به تنسی و فاجعه ، قانونگذاران ماساچوست می گویند مسائل مربوط به ایجاد شغل ضعف هایی را در سیستم ما نشان می دهد. آدام گومز گفت سناتور ایالتی هوای زیادی از سناتور ایالتی گرفته است. ” در ماساچوست غربی ، ما می خواهیم شرکت های دیگر را تشویق کنیم تا به اینجا بیایند و مطمئن شوند که حقوق مناسب را پرداخت می کنند. ”

نرخ بیکاری در سراسر کشور نزدیک به نرخ کل دولت حدود 5 درصد است.

بیشتر از NEWS10

  • چرا آمریکایی ها شغل خود را به تعداد بی سابقه رها می کنند؟
  • الیزابت اسمارت: دیگران مانند گابی پتیتو “شایسته یافتن همه چیز هستند”
  • در وسط س ،ال ، North Country ، نفس ورمونت در مورد بازگشایی مرز “بسیار مریض” است
  • SUNY: 99.5٪ از دانش آموزان واکسینه شده اند در برابر COVID
  • کمبود مداوم خدمه اتوبوس که منجر به ناامیدی والدین و کودکان مضطرب می شود

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عکس های
اینستاگرام

مشترک شدن در خبرنامه مادیدگاهتان را بنویسید