چرا مشاغل محلی نمی توانند اجاره کنند و چرا پاداش ثبت نام ارائه می دهند؟


مرکز نیویورک (WSYR -TV) – Applebee در DeWitt ، North Syracuse ، Clay و Cortland یک رویداد اجاره ای را در 19 اکتبر سازماندهی می کند و 400 دلار پاداش امضا به آشپزهای استخدام شده ارائه می دهد. ورودی های پاداش برای مشاغل مختلف با تقاضای زیاد در مرکز نیویورک رایج می شود و شاید برای شما سوال باشد که چرا برای جذب متقاضیان به آنها نیاز است.

علت اینکه چرا مشاغل مختلف برای استخدام مشکل دارند در سال گذشته به طور گسترده مورد بحث قرار گرفته است. سایر اقتصاددانان در این مورد اظهار نظر کرده اند ، از جمله پریتا چودوری استادیار اقتصاد از کالج همیلتون.

او در مصاحبه ای به WUTR در Utica گفت: “من فکر می کنم یکی از دلایل از دست دادن تعداد زیادی شغل ، اما مردم نیز ترجیحات خود را تنظیم کرده اند ، چه چیزی را برای سود قبول می کنند. آنها به سختی استخدام می کنند.”

پروفسور چودوری همچنین مزایای بیکاری را دلیل دیگری برای کمبود کارگران ذکر کرد. با این حال ، وی گفت ، از آنجا که بسیاری از این مزایا در ماه سپتامبر کوتاه شد ، کمبودهای باقی مانده را می توان به عواملی مانند ایمنی در مواجهه با COVID-19 و همچنین تغییر جهانی به کار از راه دور نسبت داد که به نظر می رسد خطرناک تر و هزینه بر است. برای بسیاری موثر است

چادوری توضیح داد که عامل دیگر می تواند تفاوت حقوق باشد. به عنوان مثال ، طبق وب سایت Glassdoor.com ، که حقوق را بر اساس گزارشات و بررسی کارکنان مقایسه می کند ، متوسط ​​دستمزد ساعتی برای سرآشپزهای Applebee حدود 14 دلار در ساعت است.

محاسبه های پرداخت آنلاین وجود دارد تا بدانید پس از کسر مالیات چقدر به خانه می برید. برای شغلی که 14 دلار در ساعت می پردازد ، به عنوان مثال ، پرداخت هفتگی شما برای یک موقعیت تمام وقت (80 ساعت به مدت دو هفته) 884 دلار خواهد بود ، پس از کسر مالیات 13.19 and و 7.88 is توسط FICA و بیمه دولتی کسر می شود. مالیات. این را می توان با وارد کردن نرخ پرداخت ساعت و ساعت پرداخت برای هر دوره پرداخت در وب مانند smartasset.com محاسبه کرد.

با این نرخ ، این بدان معناست که نرخ هفتگی شما در حدود 442 دلار خواهد بود و هر ماه شما می خواهید 1768 دلار به خانه ببرید ، با این فرض که استراحت نکرده اید و کار تمام وقت است. این مبلغ مبلغ سالیانه 21216 دلار است.

شما نمی توانید در مورد دستمزد بدون در نظر گرفتن هزینه زندگی صحبت کنید. به طور خاص ، پرداخت مالیات. به گزارش Apartments.com ، لیست اتاق خواب های منطقه سیراکوز در اکتبر 2021 به قیمت 810 تا 2700 دلار در ماه است. با فرض اینکه شخصی یک خانه ارزان قیمت 810 دلار درخواست کرده است ، برای اینکه بتواند برای خانه واجد شرایط باشد ، باید سه بار به عنوان یک قاعده کلی برای صاحبان خانه و دفاتر اجاره ای پرداخت کند.

این بدان معناست که برای واجد شرایط بودن با یک اتاق خواب 810 دلار در ماه بدون افرادی که با آنها زندگی می کنند ، باید حداقل 2430 دلار پرداخت کنید تا هر ماه به خانه بروید.

در واقع ، گزینه های دیگری مانند یافتن افرادی که با هم زندگی می کنند هزینه ها را کاهش می دهد و همچنین مهاجرت به اعضای خانواده وجود دارد که اکنون بسیاری از جوانان به آن روی آورده اند.

در واقع ، بر اساس مطالعه مرکز تحقیقات پیو ، در ژوئیه 2020 تعداد افراد 18 تا 29 ساله که با والدین خود زندگی می کنند در هنگام بازگشت بزرگسالان به 52 درصد افزایش یافت ، با ذکر عواملی مانند از دست دادن شغل یا سایر فجایع مرتبط. باعث می شود..

بیشتر از NEWS10

  • چرا مشاغل محلی نمی توانند اجاره کنند و چرا پاداش ثبت نام ارائه می دهند؟
  • شهرستان آلبانی پیشنهاداتی را برای نامگذاری حقوق مرکز سابق تایمز می پذیرد
  • مترقیان برای تغییر آب و هوا فشار می آورند تا در بسته مصرف کننده باقی بماند
  • Ballston Spa CSD روز جمعه به دلیل کمبود راننده اتوبوس به روستا می رود
  • به روز رسانی: 3 نفر در ارتباط با تیراندازی در خیابان لیوینگستون بازداشت شده اند

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عکس های
اینستاگرام

مشترک شدن در خبرنامه مادیدگاهتان را بنویسید