چند بازیکن جدید وارد گل محمدی شدند؟


به گزارش سناپرس، وحدت حنان اف بازیکن تاجیکستانی پرسپولیس به احتمال زیاد در نیم فصل از این تیم جدا خواهد شد.

وحدت حنان اف تنها خارجی آسیایی پرسپولیس بازیکن تاجیکستانی این تیم است. بازیکنی که اواسط فصل قبل به هموطنش منوچهر صفروف در پرسپولیس پیوست و قراردادی ۳ ساله با این تیم امضا کرد. برخلاف منوچهار که شانس کمتری برای بازی داشت، وحدت در بسیاری از مسابقات به میدان رفت.

حنانوف شروع خوبی در پرسپولیس داشت و خیلی ها را به آینده امیدوار کرد. با این حال، با گذشت زمان، هانانوف کمتر بازی کرد و بیشتر نیمکت نشین شد. در نقل و انتقالات تابستانی و پس از جدایی صفروف، شایعه جدایی حنانوف از تیم معجون سرخ شنیده شد و این بازیکن پرسپولیس در لیست اضافه این باشگاه قرار دارد و یحیی گل محمدی این بازیکن را برای فصل آینده نمی خواهد.

با این حال حنانوف در پرسپولیس ماندگار شد و در این فصل در چند دیدار به عنوان بازیکن تعویضی به میدان رفت.وحدت که ذاتاً مدافع میانی بود در این فصل در چند دیدار در پست هافبک دفاعی به میدان رفت.

وحدت با توجه به حضور ستارگان مختلف در مرکز دفاع و پست هافبک دفاعی فرصت حضور در ترکیب اصلی پرسپولیس را نداشته و به نظر می رسد این مشکل تا پایان فصل ادامه داشته باشد.

با توجه به شرایط موجود ممکن است حنانوف در نقل و انتقالات زمستانی از پرسپولیس جدا شود و به تیمی برود که فرصت بیشتری برای بازی داشته باشد. این موضوع در حد حدس و گمان است و گل محمدی تصمیم قاطعی در این زمینه نگرفته است.

همچنین اخبار دریافتی حاکی از آن است که چند بازیکن خارجی که همگی آسیایی هستند به پرسپولیس و یحیی گل محمدی معرفی شدند که در صورت جدایی حنانوف یکی از این بازیکنان می تواند جایگزین بازیکن تاجیکستانی پرسپولیس شود.

لازم به ذکر است با توجه به سهمیه خارجی کامل پرسپولیس، در صورت جدایی حنانف، این باشگاه تنها می تواند یک بازیکن خارجی آسیایی جذب کند.