چگونه در ورزش جاز خوشبختی پیدا کردم


من سالها تلاش کردم تا حرکتی را پیدا کنم که واقعاً آن را دوست داشتم. این چیزی است که من در Jazzercise کشف کردم.

زنان در استودیوی Jazzercise من در هر 25 کلاسی که شرکت می کنم یک کارت پستال دلپذیر و دلگرم کننده برای من می فرستند.

من تمام عمرم برای عشق به ورزش تلاش کردم.

تا زمانی که من در تعطیلات هستم ، مرا در باشگاه بدنسازی پیدا نخواهید کرد.

من هرگز دونده برتر (فقط زانوی دونده) را احساس نکرده ام.

و من از آن دسته افرادی نیستم که “نمی توانند سکوت کنند”. من می توانم خیلی بیشتر بمانم. در صورت امکان زیر پتو Netflix را تماشا کنید.

با این حال ، در طول این سالها ، من خلبانان هوازی ، چرخیده ، سرسخت ، بوت ، و خلبانان پیلاتس را اضافه کرده ام. من ساعت های زیادی را با تمرینات خانگی و مربیان شخصی پرداخت کرده ام. من چندین توصیه 5K و یک 10K را با توصیه های بسیار بد اجرا کرده ام. من هرگز آن را دوست نداشتم.

من میلیاردها بار توصیه “لذت بردن از ورزش” را شنیده بودم اما فکر می کردم ورزش مداوم ممکن است برای من احساس کار کند.

سپس یک تمرین جاز گرفتم

دو سال پیش، مشتری به من یک پاس کلاس رایگان در سالن بدنسازی محلی داد و ورزش جاز بلافاصله به ذهنش رسید

یکی از همسایه ها گفته بود که دوستش یک استودیو Jazzercise در همان نزدیکی دارد. او گفت: “باید سرگرم کننده باشد.”

من در عروسی (و در آشپزخانه خودم) یک رقصنده پرشور هستم ، آنقدر سازماندهی شده ام که بتوانم ضرباهنگ بزنم و در نهایت نحوه نخ کشیدن را یاد خواهم گرفت. با این حال من از هر کلاس زومبا و هیپ هاپ که با خجالت امتحان کردم ، دست کشیدم.

احساس می کردم ورزش جاز نقطه قوت من خواهد بودبه

وقتی با کلاس پاسینگ خود وارد استودیو شدم ، اغلب آنها با آغوش باز از من استقبال می کردند. به سرعت فهمیدم که اکثر آنها 10 ، 20 ، حتی 30 سال یا بیشتر Jazzercering انجام می دادند. برخی از جازها هر روز تمرین می کردند. دیگران دو بار در روز. “اعتیاد آور است!” آنها با لبخند به من هشدار دادند خندیدیم.

حق با آنها بود. من هر پنی از کلاس Pass خود را در Jazzercise خرج کردم ، سپس گذرنامه 10 روزه خریدم و تقریباً روزانه رفتم. وقتی این کار تمام شد ، روی خطی که عضویت سالانه را مشخص می کرد ، امضا کردمبه با دو سال تأخیر ، انتظار هر کلاس را داشتم.

برای اولین بار در زندگی ام ، حرکتی را پیدا کردم که واقعاً مرا خوشحال کرد.

کارت عضویت من روزی که به Jazzercise ملحق شدم.

چرا به دلیل ورزش جاز به سختی سقوط کردم

برخی از مردم فقط با ذکر Jazzercise ، یک تمرین مبتنی بر رقص که بر دید پلنگ ها ، فوتبالیست ها و زنان رای دهنده در سال 1984 تأثیر می گذارد ، می خندند.

هنوز انگور وجود دارد. و با پا روی پای من ، بعد از اینکه یکی از دوستان من یک جفت لباس به من بست تا در فصل زمستان در کلاس بپوشمبه

برای رقص داخلی برادوی من شاسی و عربی وجود دارد. اما اجرای رقص برای یادگیری سریع بسیار ساده و تکراری است و هر ماه نظم و آهنگ های جدیدی از لیزو و تیلور سویفت گرفته تا K-Pop و Country معرفی می شد.

حقیقت خنده دار این است که بازی در اتاقی پر از زنان از هر نسلی برای من یک جشن محسوب می شود. مثل شروع روز با یک مهمانی بازی گروهی.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید: بیایید در مورد وزن صحبت کنیم

بدون آینه در استودیو!

دیگه چی باعث میشه برگردم

بدون آینه در استودیو Jazzercise هیچ آینه ای وجود ندارد ، به این معنی که هیچ فرصتی برای تصمیم گیری در مورد ظاهر و ظاهر من وجود ندارد. بدون آینه ، من تلاقی بین جنیفر بیلس در هستم Flashdance و JLo در نیم ساعته Super Bowl. از پوشیدن دونده های دونده ای و یک تی شرت بزرگ در کلاس به دلیل جوراب شلواری و تانک هایی که در طول عرق مناسب و احساس سرما می کنند ، دست کشیدم.

تمرینات قدرتی در هر تمرین. تمام بدن من قوی تر از همیشه احساس می شود ، زیرا تمرینات قدرتی و وزنه ای یا بند در هر کلاس گنجانده شده است. من بسیار خوشحالم زیرا می دانم که حفظ ماهیچه ها با افزایش سن مهم است.

همیشه موسیقی و عادات خود را تغییر دهید. Jazzercise هر چند ماه یکبار آهنگ ها و سفارشات جدیدی منتشر می کند ، بنابراین لیست های مجموعه به طور مداوم تغییر می کنند. با توجه به ترانه هایی که سالها ارزش انتخاب دارند ، مربیان قدیمی و جدید را با هم ترکیب می کنند و هنگام راه اندازی یک آهنگ جدید ، یک روال مورد علاقه را باز می گردانند.

ولی بیشتر از همه، ورزش جاز مانند یک ورزشگاه است که باید انجام دهم ، نه زیاد برای انجام. در این برهه از زندگی ، مهمترین چیز برای من این است که به گونه ای حرکت کنم که مرا خوشحال کند.

خوشحالم که سرانجام ، در چهل سالگی ، در واقع “آنچه را که از آن لذت می برم” تمرین می کنم- و این که برای اولین بار در زندگی ام ، ورزش مانند یک مبارزه نیست. احساس سرگرمی دارد.دیدگاهتان را بنویسید