چگونه یک تمرین مدیتیشن را شروع کنیم


باهوش بودن هسته اصلی کار من در مسیر تغذیه ذهنی است و همه ما در اینجا در تغذیه خالص انجام می دهیم ، با این حال ، اکثر مردم فکر نمی کنند که باهوش بودن به عنوان بخش مهمی از خودکفایی است.

داشتن تمرینات حفظ روزانه می تواند به عادات غذایی شما کمک کند و مزایای دیگر مدیتیشن را به شما ارائه دهد.

اگر شما مبتدی هستید ، ابتدا توضیح دهید که این چیست:

ذهن آگاهی با آگاهی دادن به افکار ، احساسات ، رفتار ، محیط و احساسات جسمانی شما در حین تمرین بدون قضاوت و شفقت هنگام مشاهده ، در تجربه فعلی وجود دارد.

این بینش در بیش از یک روش و نحوه تغذیه به شما کمک می کند ، بنابراین اجازه دهید ما در نظر بگیریم که چرا برای شما مهم است که در ایجاد عادات غذایی خود از اختیار استفاده کنید.

چگونه تمرین مدیتیشن می تواند به عادات غذایی شما کمک کند

1. رابطه خوبی با غذا برقرار می کنید

با تمرکز بر تغذیه ، هیچ روش “درست” یا “بد” برای غذا خوردن وجود ندارد. باهوش بودن به حذف قضاوت ، گناه و کمال کمک می کند و در عوض یاد می گیرد که نسبت به خود احساس دلسوزی کند تا بتوانید از تجربیات خود درس بگیرید و همچنین مسئولیت های زیادی را که غذا در زندگی شما دارد درک کنید.

2. اعتماد به نفس را برای آنچه برای نیازهای منحصر به فرد شما مناسب است ایجاد می کنید

شما یاد می گیرید که درک عمیق تری از بدن و تجربه خود داشته باشید ، که شما را به کشف و درک نیازهای منحصر به فرد خود سوق می دهد. هرچه بدن خود را بیشتر دوست داشته باشید ، اعتماد به نفس بیشتری در نحوه تغذیه و مراقبت از خود ایجاد می کنید و لذت بیشتری را برای عادات غذایی خود به ارمغان می آورید.

3. شما با دقت به همه عناصر رفاه خود اهمیت می دهید

نشان داده شده است که ذهن آگاهی و کاهش استرس روانی (MBSR) سطح استرس ، اضطراب ، افسردگی ، دردهای بدن ، ضربان قلب و فشار خون را کاهش داده و سلامت عاطفی ، محدوده توجه ، عملکرد سیستم ایمنی ، عملکرد مغز ، وضوح ذهنی را افزایش می دهد. هوشیاری ذهنی ، آرامش و خواب. داشتن ذهن نه تنها خود تأثیر مستقیمی بر رفاه شما می گذارد ، بلکه هنگامی که آن مناطق از رفاه شما به خوبی مورد توجه قرار می گیرد ، به توانایی شما در انتخاب انتخابهای خوب برای خود کمک می کند.

4 مرحله برای ایجاد تمرینات مدیتیشن

روشهای زیادی برای مدیتیشن وجود دارد! برای یادگیری هر چه ترجیح می دهید ، منابع موجود شامل برنامه ها ، کتاب ها ، فیلم ها ، کلاس های گروهی و آموزش های فردی وجود دارد که می توانید برای شروع مدیتیشن از آنها استفاده کنید.

1. فضایی آرام و راحت ایجاد کنید

نشستن آرام می تواند بسیار دشوار باشد ، به خصوص اگر شما در حال شروع سفر خیالی خود هستید. داشتن یک نشیمن خوب که به مدیتیشن شما اختصاص داده شده است مهم است.

من تشک آووکادو Reflection River را دوست دارم زیرا یک ماده گیاهی طبیعی و ارگانیک است و گندم سیاه را پر می کند ، که یک پایه محکم اما زیبا را تشکیل می دهد و بدن منحصر به فرد شما را جوان می کند.

من مشتری طولانی مدت آووکادو هستم زیرا آنها به تولید محصولاتی با کیفیت و همچنین برای سلامتی شما ، کشاورزان و کره زمین ، که برای رفاه ما بسیار مهم است ، اختصاص داده اند.

2. برنامه Reflection را بارگیری کرده و Small را شروع کنید

اگر به تازگی شروع به کار کرده اید ، یکی از ساده ترین کارهایی که می توانید انجام دهید این است که از برنامه تلفن خود استفاده کنید تا مدیتیشن هدایت شده را امتحان کنید و تصمیم بگیرید که از چه نوع مدیتیشن لذت می برید.

برخی از برنامه های دارای رتبه خوب عبارتند از:

  1. موقعیت سر
  2. آرامش
  3. تایمر

هنگامی که برنامه ای را پیدا کردید که سبک مدیتیشن مورد علاقه شما را دارد ، به دنبال چندین بازتاب 5 دقیقه یا کمتر باشید. به یاد داشته باشید ، شما تازه شروع به کار کرده اید و ایجاد صبر ، آرامش و راحتی ، سکوت و پاک شدن ذهن خود کمی طول می کشد.

نیازی نیست که با 30 دقیقه شروع کنید (و ممکن است حتی به آن نیازی نداشته باشید یا مدت زیادی بخواهید!) یک قدم در هر مرحله بردارید و متوجه شوید که 2-5 دقیقه برای شروع تغییر کافی است.

چگونه ارتباط ذهنی و بدن خود را تقویت کنید

3. انتخاب کنید که کدام قسمت از روش شما می تواند برای تمرین مدیتیشن شما مناسب باشد

تنظیم زنگ ساعت برای بیدار شدن زود هنگام ممکن است بهترین زمان برای مدیتیشن نباشد.

در عوض ، به روز جاری خود نگاه کنید و مکانی را پیدا کنید که 5 تا 10 دقیقه در آن وقت دارید. این می تواند در زمان استراحت ناهار ، قبل از خواب یا صبح هنگام شروع قهوه یا چای شما باشد.

ایجاد تمرین مدیتیشن در روال قبلی شما ، انجام آن را برای شما آسان تر می کند! هنگامی که می دانید چه زمانی برای شما مناسب است ، یادآوری یا زنگ هشدار را روی تلفن یا تقویم خود قرار دهید تا فراموش نکنید. این یک عادت جدید است و داشتن این یادآوری در ترویج این عادت کمک زیادی خواهد کرد.

4. یک مجله بازتاب تنظیم کنید

من نمی توانم تبلیغات کافی را توصیه کنم زیرا یکی از قوی ترین ابزارها است.

شما می توانید از مجله به طرق مختلف از مجلات غذایی (به عنوان مثال آنچه خوردید ، چه موقع ، چه احساسی به شما دست داد ، گرسنگی شما چگونه بود ، اشتها ، مشکلات گوارشی ، سلامت عاطفی هنگام غذا خوردن و غیره) ، نوشتن در مورد استرس استفاده کنید. از روز به عنوان راهی برای تأمل ، نوشتن در مورد آنچه هر روز از آن سپاسگزار هستید و غیره.

نشان داده شده است که روزنامه نگاری با قلم و کاغذ به جای استفاده از دیجیتال ، عملکرد تشخیص اطلاعات و مدیریت اطلاعات را افزایش می دهد – بنابراین سبک قدیمی را امتحان کنید و خودتان ثبت نام کنید.

پس از تمرین واسطه گری ، چند دقیقه وقت بگذارید تا احساس خود را بنویسید ، درباره آنچه در طول تمرین به وجود آمد و قصد خود برای روز خود (یا روز بعد اگر شب مدیتیشن می کنید) فکر کنید. این زمان تمرکز اضافی بعد از تمرین مدیتیشن شما را در حفظ ذهن و بدن بیشتر راهنمایی می کند و می تواند به شما در افزایش ورزش کمک کند.

تمرین کنید

مدیتیشن به دلایلی یک تمرین است. هیچ روش غلطی برای مدیتیشن وجود ندارد و در حین تمرین و سازگاری می توانید آنچه را که برای شما مناسب است پیدا کنید. شروع کار اولین قدم در ترویج تمرینات مدیتیشن قوی است.دیدگاهتان را بنویسید