ژاکت را نگه دارید: قبض های گرمایش برای پرواز مانند سرمای شدید(NEXSTAR) – آماده پرداخت بالاترین قبوض گرمایش در زمستان ، با همه چیز قابل مشاهده باشد.

با افزایش قیمت جهانی نفت ، گاز طبیعی و سایر سوختها ، دولت آمریکا روز چهارشنبه اعلام کرد انتظار دارد خانوارها نسبت به زمستان سال گذشته 54 درصد قبض گرمایش خود را افزایش دهند.

حدود نیمی از خانه ها در ایالات متحده از گاز طبیعی برای گرمایش استفاده می کنند و می توانند زمستان امسال به طور متوسط ​​746 دلار یا حدود 30 درصد بیشتر از یک سال پیش هزینه کنند. کسانی که در نیمکره غربی هستند می توانند به شدت محدود شوند و صورتحساب ها 49 estimated تخمین زده می شود و این می تواند گران ترین فصل زمستان برای خانه هایی با گاز طبیعی گرم از سال 2008-2009 باشد.

دومین منبع مورد استفاده برای گرمایش خانه برق است که 41 درصد از کشور را تشکیل می دهد و این خانوارها می توانند با افزایش متوسط ​​6 درصدی به 1268 دلار برسند. خانه هایی که از روغن گرمایشی استفاده می کنند که 4 درصد کشور را تشکیل می دهد ، می توانند 43 درصد – بیش از 500 دلار – به 1734 دلار افزایش پیدا کنند. شدیدترین افزایش ممکن است برای خانه هایی که از پروپان استفاده می کنند ، که 5 درصد از خانوارهای آمریکایی را تشکیل می دهد ، انجام شود.

پیش بینی می شود زمستان امسال در سراسر کشور کمی سردتر از سال گذشته باشد. این بدان معناست که مردم برای دریافت گرما ، با پرداخت هزینه بیشتر برای هر یک از اجزای آن ، چربی بیشتری می سوزانند. اگر فصل زمستان حتی سردتر از پیش بینی به پایان برسد ، هزینه های گرمایش ممکن است بیشتر از حد پیش بینی شده باشد و برعکس.

شرکت های انرژی از ایالات متحده ، مانند Mid-American Energy و National Grid ، به مصرف کنندگان هشدار داده اند که انتظار دارند قبوض بیشتری داشته باشند.

پیش بینی های سازمان تنظیم انرژی ایالات متحده آخرین یادآور تورم بالا است که اقتصاد جهانی را در هم شکسته است. اوایل روز چهارشنبه ، دولت گزارش جداگانه ای منتشر کرد که نشان می داد قیمت ها برای مصرف کنندگان آمریکایی در ماه سپتامبر نسبت به یک سال قبل 5.4 درصد بیشتر بود. این با افزایش قیمت بسیار گرم از سال 2008 مقایسه می شود ، زیرا اقتصاد بیدار و زنجیره های تامین قیمت همه چیز را از خودرو گرفته تا مواد غذایی را تحت فشار قرار می دهد.

قیمت های بالاتر همه را تحت تاثیر قرار می دهد و افزایش دستمزد بسیاری از کارگران تاکنون نتوانسته است با تورم مطابقت داشته باشد. اما آنها به خصوص خانواده های کم درآمد آسیب می رسانند.

“پس از ضربه ای که مردم در این فاجعه دریافت کردند ، مانند این است: بعد از آن چه می شود؟” سعید کارول هاردیسون ، مدیر اجرایی وزارت کمک بحران ، که به مردم در شارلوت ، کارولینای شمالی ، که با مشکلات مالی روبرو هستند ، کمک می کند.

وی گفت: خانوارهایی که به دنبال کمک هستند اخیراً قبوض پرداخت نشده ای داشته اند که دو برابر قبل از فاجعه است. آنها با مسکن گران قیمت ، قبوض پزشکی بالا و گاهی اوقات کاهش ساعات کار رقابت می کنند.

او می گوید: “این چیزی است که ما درباره این فاجعه می دانیم: این اتفاق برای همان افرادی رخ داده است که قبلاً با دستمزد دست و پنجه نرم می کردند تا هزینه زندگی خود را تامین نکنند.”

خانواده ها برای امرار معاش زندگی خود را محدود می کنند. بر اساس یک نظرسنجی در سپتامبر توسط اداره سرشماری ایالات متحده ، حدود 22 درصد از آمریکایی ها مجبور شده اند هزینه های ضروری مانند دارو یا غذا را برای پرداخت قبض های انرژی حداقل در یکی از 12 ماه گذشته کاهش دهند یا هزینه کنند.

مارک ولف ، مدیر اجرایی انجمن ملی مدیران انرژی می گوید: “این امر برای مردم یک سوم پایین کشور بسیار دشوار خواهد بود.” “شما می توانید به آنها بگویید که آتش را کاهش دهند و سعی کنند شب را کاهش دهند ، اما بسیاری از خانواده های کم درآمد این کار را انجام می دهند. برق قبلاً برای آنها گران تمام شده بود.”

بسیاری از آن خانواده ها در حال حاضر تابستان را در جایی که با قبض آب و هوا مواجه شده اند ، می یابند.

ولف گفت ، پارلمان برای برنامه های کمک انرژی به خانوارهای کم درآمد اختصاص می دهد ، اما مدیران چنین برنامه هایی در حال حاضر شاهد کاهش قدرت خرید آنها با افزایش هزینه های سوخت هستند.

از جمله این برنامه ها می توان به برنامه حمایت از انرژی خانگی کم درآمد (LIHEAP) و برنامه کمک به آب و هوا برای وزارت انرژی (DOE) اشاره کرد. LIHEAP بودجه فدرال را برای حمایت از قبوض انرژی خانه ، درگیری های انرژی ، تغییرات آب و هوایی و نوسازی جزئی خانه های مربوط به انرژی فراهم می کند. برنامه کمک به آب و هوا DOE هزینه های انرژی را برای خانوارهای کم درآمد با افزایش بهره وری انرژی خانه های آنها کاهش می دهد.

لیستی از این و سایر برنامه های گرمایش در هر ایالت را می توانید در benef.gov بیابید.

دلیل اصلی هزینه های بالای گرمای زمستانی افزایش اخیر قیمت کالاهای انرژی پس از سقوط به کمتر از سالها تا سال 2020 است. هنگامی که اقتصاد پس از تعطیلی ناشی از کروناویروس دوباره رونق اقتصادی پیدا کند ، تقاضا سریعتر از تولید افزایش می یابد.

به عنوان مثال گاز طبیعی در ایالات متحده با بالاترین قیمت از سال 2014 تاکنون افزایش یافته و حدود 90 درصد بیشتر از سال گذشته رشد داشته است. در همین حال قیمت عمده روغن گرمایش در 12 ماه گذشته بیش از دو برابر شده است.

دلیل دیگر افزایش قیمت جهانی شدن بازار نفت است. در اروپا ، تقاضای زیاد و تجهیزات محدود ، قیمت گاز طبیعی را امسال به بیش از 350 درصد رسانده است. این امر سایر گازهای طبیعی تولید شده در ایالات متحده را به سمت کشتی هایی که به سایر کشورها می روند سوق می دهد و فشار زیادی بر قیمت های داخلی نیز می افزاید.

به گفته آمارپریت سینگ ، تحلیلگر بارکلیز ، میزان گاز طبیعی موجود در فهرستهای ذخیره سازی اندک است. این بدان معناست که کف رودخانه مشرف به ماه های گرم زمستان است.

در همین حال ، قیمت نفت گرم با قیمت نفت خام که امسال بیش از 60 درصد افزایش یافته است ، ارتباط تنگاتنگی دارد. خانه هایی که تحت تأثیر افزایش قرار گرفته اند عمدتا در شمال شرقی هستند ، جایی که درصد خانه هایی که از روغن گرمایش استفاده می کنند از 27 درصد در دهه گذشته به 18 درصد کاهش یافته است.

آسوشیتدپرس به این گزارش کمک کرد.

بیشتر از NEWS10

  • پلیس ایالت نیویورک مردی را پس از پیدا شدن همسرش در کلرادو دستگیر کرد
  • استارباکس 2 منطقه بوفالو را می بندد تا بتواند مجدداً متحد شود
  • ژاکت را نگه دارید: قبض های گرمایش برای پرواز مانند سرمای شدید
  • کلانتری شهرستان فولتون طرح بازنشستگی را برای استخدام و حفظ معاونان پیشنهاد می کند
  • هادسون مردی که متهم به سرقت است

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عکس های
اینستاگرام

مشترک شدن در خبرنامه مادیدگاهتان را بنویسید