ژیمناستیک – موسیقی سرگرم کننده و هیجان انگیز برای تمرینات صبحگاهی


مفاصل را برای ورزش تنظیم کنید

مفاصل را برای ورزش تنظیم کنید

2021-06-28

موسیقی ورزشی / آهنگ تمرین صبح / آهنگ تمرین صبح / آهنگ تمرین صبح / آهنگ تمرین صبح

آهنگ تمرین ملایم صبح این کار نه تنها خستگی حین ورزش را برطرف می کند ، بلکه می تواند با افزایش استقامت و ایجاد روحیه مثبت به بهبود کیفیت ورزش شما نیز کمک کند. به طور خاص ، موسیقی و آهنگ ورزش صبحگاهی با انگیزه یا متعادل شدن با ورزش ، تأثیرات جسمی و روانی بر جای می گذارد. شعر یا آهنگ دلگرم کننده شما را تشویق می کند که در طول تمرین منظم بیشتر ورزش کنید یا بیشتر کار کنید. مطالعات نشان می دهد که موسیقی ورزشی هنگامی که یک فرد کم یا متوسط ​​تمرین می کند ، چه افزایش فاصله ، چه سرعت و چه تکرار کامل ، به بهبود سریعتر عملکرد کمک می کند. به عنوان مثال ، مطالعه ای در سال 2006 که تأثیر موسیقی بر انتخاب سرعت تردمیل را مورد بررسی قرار داد ، نشان داد که هنگام گوش دادن به موسیقی سریع ، شرکت کنندگان سرعت و فاصله را بدون خستگی بیشتر افزایش می دهند. سایر مطالعات نیز نتایج مشابهی را به همراه داشته اند.

آهنگ تمرین ملایم صبح این می تواند باعث احساس لذت یا نارضایتی شود ، می تواند روند تفکر را تغییر دهد و می تواند رفتار را تغییر دهد. این تأثیر فیزیولوژیکی را می توان در تغییرات بدن در سطح هورمون ها مشاهده کرد. به عنوان مثال ، یک مطالعه در سال 2012 نشان داد که شرکت کنندگانی که به موسیقی “خوب” گوش می دادند ، سطح بالاتری از سروتونین داشتند که به هورمون “احساس خوب” معروف است. اگرچه اثبات اثرات آن دشوار است ، اما این مطالعه یک تجربه گوش دادن لذت بخش است تمرین موسیقی صبحگاهی این می تواند سطح سروتونین را افزایش دهد ، که باعث می شود احساس بهتری نسبت به ورزش خود داشته باشید.

موسیقی را انتخاب کنید و یک آهنگ آرام صبح که از آن لذت می برید و بسته به روال ورزشی شما می تواند به شما کمک کند از تجربه ورزشی خود بیشترین بهره را ببرید. از آنجا که همه بهترین سرعت و قدرت تمرین را دارند ، تصمیم می گیرند که دقیقاً چه سرعتی می تواند فرایند آزمایش و خطا باشد. در اینجا چند آهنگ عالی تمرین صبحگاهی آورده شده است:

آهنگ صبح:

موسیقی ورزشی

آهنگ ورزشی صبحگاهی

آهنگهای تمرین صبحگاهی

تمرین موسیقی صبحگاهی

آهنگ ورزش صبحگاهی

یک آهنگ شاد برای تمرین صبحگاهی

برای مشاهده سایر آهنگهای مرتبط ، به صفحه بروید آهنگ ساخت بدن و سایر نسخه های موجود در صفحه را مشاهده کنید وبلاگ کیمیاگری دیدن.

قیمیا

دیدگاهتان را بنویسید