کارشناسان اجرای قانون نیویورک در حال آزمایش معافیت برای واکسیناسیون مذهبی هستندروچستر ، نیویورک (WROC) – روز سه شنبه ، یک قاضی فدرال حکم کرد که معافیت از واکسن مذهبی می تواند برای کارکنان مراقبت های بهداشتی نیویورک باقی بماند ، زیرا مسئله از طریق سیستم حقوقی پیش می رود. جی! این تصمیم برای آن کارکنان بهداشتی چه معنایی دارد؟

استیون مودیکا ، وکیل حقوق کار و کار در قانون نیویورک ، تصمیم قاضی را شرح داد: “دادگاه به این نتیجه رسید که محدود کردن دسترسی کارکنان مراقبت های بهداشتی به آزادی مذهبی غیرقانونی است. مودیکا گفت: این بدان معنا نیست که باید معافیت های مذهبی اعطا شود ، اما هنوز هم به صورت گسترده مورد استفاده قرار می گیرد ، اما قانون می گوید که حداقل به مردم این فرصت را می دهد که آن را دنبال کنند.

مودیکا گفت این تصمیم به این معنا نیست که به هیچ یک از کارکنان مراقبت های بهداشتی که برای معافیت از دستور واکسیناسیون دولتی درخواست می کنند ، دستور داده می شود. آنها باید اعتقادات مذهبی صادقانه ای داشته باشند. “من به عنوان یک وکیل در این جامعه با افراد زیادی تماس گرفته ام که گفته اند ،” می دانید ، من آن واکسن را نمی خواهم. سپس ، از آنها خواهم پرسید آیا معافیت مذهبی یا معافیت پزشکی وجود دارد؟ ” “آنها به ندرت این توانایی را دارند که به طور معناداری توضیح دهند که این چیست و چرا فکر می کنند اینطور است.”

کارشناسان همچنین می گویند برای کسانی که به دنبال بخشش مذهبی هستند ، کارفرمایان حق دارند با آنها ناعادلانه رفتار شود. “کارفرما مجاز است دلیل بپرسد. در واقع هیچ راهنمایی وجود ندارد که تا کجا می توانند آن را پیش ببرند. اما اگر شما سابقه واقعی دخالت در دین خود را ندارید و شاید تعدادی از مسائل سیاسی را در رسانه های اجتماعی در زمینه پوشش خبری منتشر کنید ، باید انتظار داشته باشید که در مورد اعتقادات خود مورد بازخواست قرار بگیرید. “رسکی PLLC

سیلوا همچنین گفت که کارفرمایان می توانند به مواردی مانند واکسن های قدیمی نگاه کنند تا مشخص شود آیا می توانند آزاد شوند یا خیر. سیلوا می گوید: “اگر شما در برابر مرغ ، سرخجه یا هپاتیت واکسینه شده اید ، سعی می کنید برای واکسن COVID معافیت مذهبی ایجاد کنید زیرا از mRNA یکسان و سلول های جنین و همه اینها تشکیل شده است.”

کارشناسان همچنین می گویند که کارفرما در صورت تحمیل بار غیر معقول به وی ، از اعطای معافیت مذهبی خودداری می کند. مودیکا توضیح داد: “اگر اثربخشی کارهایی را که افراد دیگر باید در محل کار انجام دهند کاهش دهد ، ایمنی کارگران را افزایش داده یا بدتر می کند ، اگر از نظر تئوری حقوق دیگران را در محل کار نقض کند.” “اینها همه دلایل است.”

تصمیم روز سه شنبه پس از شکایت شاکیان ناشناس علیه نیویورک صادر شد. معامله گران ادعا کردند که مسیحی هستند و با واکسن به دلایل اخلاقی مخالفت کردند. با این حال ، رهبران کلیسای کاتولیک گفته اند واکسیناسیون از نظر اخلاقی قابل قبول است. پاپ فرانسیس گفت که شلیک یک “عمل عاشقانه” است.

پس چرا برخی هنوز مردد هستند؟ سیلوا می گوید که از فردی به فرد دیگر متفاوت است. “فقط به این دلیل که اکثر مسیحیان یا کاتولیک ها از پاپ فرانسیس پیروی می کنند به این معنا نیست که همه این کار را انجام می دهند و آنچه او گفته است توسط همه شناخته می شود. اگر قوانین ما قوانین کلی برای همه مردم نباشد ، برای دین نیز به همین ترتیب عمل می کند.” سیلوا گفت

سیلوا می گوید دلایل متفاوتی شنیده است که مردم نمی خواهند بر اساس اعتقادات مذهبی واکسینه شوند ، اما می گوید که این امر در افراد مختلف متفاوت است. “برخی از آنها قبلاً در مورد آنها نشنیده بودم و فقط گفتم:” خوب ، بدیهی است که این ایمان صادقانه شما است ، و شما شایسته داشتن آن هستید. متمم اول این حق را به شما می دهد. اگر مشکلی غیر ضروری وجود نداشته باشد ، کارفرمای شما باید بیشتر بماند. و قاضی هرد موافق است که شما دارای چنین آزادی مذهبی هستید. ”

در حالی که تصمیم روز سه شنبه یک تصمیم مهم بود ، اما این پایان ادعا نیست. فرماندار کتی هوچول در واکنش به این تصمیم گفت که وی پشت فرمان ایستاده است. کارشناسان حقوقی می گویند این موضوع ممکن است اکنون برای رسیدگی به دادگاه فدرال برود.

بیشتر از NEWS10

  • شخصی خیابان لیوینگستون در آلبانی را سرنگون کرد
  • میپل هیل شکست می خورد و برنده نیمه نهایی کنفرانس پاتروون می شود
  • به نظر می رسد گیلدرلند اولین باخت خود را به شاکر می دهد
  • هاکی استادیوم شنندهووا در یک شب بزرگ ، گیلدرلند را می برد
  • زوج کوبلسکیل متهم هستند که پسرش را به خطر انداخته اند

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عکس های
اینستاگرام

مشترک شدن در خبرنامه مادیدگاهتان را بنویسید