کارمندان Google می توانند «بدون توجیه» بین ایالت ها حرکت کنند.


در پاسخ به تصمیم دادگاه عالی برای لغو نقل و انتقالات به ایالت ها، گوگل به کارمندان اجازه می دهد بین ایالت ها جابجا شوند. او گفت که کارگران می توانند “بدون توجیه برای جابجایی درخواست دهند” و کسانی که به چنین درخواست هایی رسیدگی می کنند “از وضعیت آگاه خواهند بود”. Sikoni همچنین به کارگران یادآوری کرد که طرح مزایای کارمندان Google رویه‌های پزشکی را پوشش می‌دهد که در ایالتی که در آن زندگی و کار می‌کنند در دسترس نیستند.

سیکونی در ایمیلی گفت: «این یک تغییر عمیق برای کشور است که تأثیر عمیقی بر بسیاری از ما، به‌ویژه زنان داشته است». هرکسی به روش خود پاسخ خواهد داد، خواه برای پردازش، صحبت کردن، داوطلب شدن در خارج از محل کار، تردید در بحث و یا انجام هر کار دیگری زمان و مکان لازم باشد.”
تبلیغات

Ro v. تصمیم دیوان عالی کشور برای لغو این قانون وید حق سقط جنین را طبق قانون اساسی به عنوان بخشی از تصمیم خود در سازمان بهداشت زنان دابز علیه زنان حذف کرد. بر اساس تحلیلی که نیویورک تایمز در ماه مه منتشر کرد، ۲۸ ایالت می توانند دسترسی به سقط جنین را در روزها و هفته های آینده محدود یا به شدت محدود کنند. برخی از ایالت ها، مانند تگزاس، قوانینی به اصطلاح ماشه را وضع کردند که بلافاصله پس از حکم روز جمعه به اجرا درآمد.

تأثیر چنین تغییر عمده ای در سیاست ایالات متحده در سراسر فناوری احساس شده است. ساعاتی پس از تصمیم دادگاه عالی، Flow، یکی از پرکاربردترین اپلیکیشن‌های ردیابی دوره، گفت که در پاسخ به نگرانی‌های مربوط به حفظ حریم خصوصی، «حالت ناشناس» جدیدی را معرفی می‌کند. برخی از شرکت ها مانند متا از کارمندان خواسته اند که در مورد این سفارش به طور آشکار صحبت نکنند.

به روز رسانی ۴:۵۷ صبح به وقت شرقی: Google ایمیل را تأیید کرده و به Engadget گفته است که از زمان تصمیم دادگاه عالی سیاست انتقال خود را تغییر نداده است.