کارهایی که باید در جشن شما انجام شود


چهارمین سالگرد روز عروسی ماست! در اینجا لیستی از کارهایی است که باید در جشن روز خود انجام دهید تا باعث ایجاد احساسات عاشقانه شود.

چهارمین سالگرد ازدواج ماست!

ظاهراً هدیه سالگرد چهارم میوه و گل است.

این به همان اندازه سرگرم کننده است که کسی می گوید “ما یک سالاد میوه برای دسر داریم!” لطفا یک تکه بزرگ کیک عروسی و تمام کره را به من بدهید.

هدایا زبان اراده من نیستند ، بنابراین ما هیچ گونه مبادله ای را برنامه ریزی نمی کنیم. در عوض ، ما عاشق جشن گرفتن و تجربه هستیم! یک شام ویژه ، شاید یک سفر یک شبه اگر ما خوش شانس باشیم.

من دوست دارم به کلیفتون برگردم و شام خوبی در تراس بخورم ، جایی که پذیرایی ما برای صحبت درباره خاطرات آن روز بود.

میز عروسی کلیفتون با چماق و چراغ

کارهایی که باید در جشن شما انجام شود

در حالی که شام ​​عالی است ، این شام را مانند غذای دیگران نکنید. با انجام چند فعالیت خلاقانه ، یک روز عاشقانه دیگر را رقم بزنید!

مجموعه ای از شروع کننده های چت را راه اندازی کنید

این کارت ها مکان خوبی برای شروع هستند. یا یک مسیر بودجه را انتخاب کنید و از هر فرد بخواهید 5 نظر روی کارتهای فهرست بنویسد و از داستان گل استفاده کند.

با هم درخت بکارید

درخت توس برای ما یک انتخاب عالی خواهد بود! سپس می توانید شاهد رشد درخت باشید (امیدوارم) در طول سالها مانند ازدواج شما. تا می توانید تمام جوک های “فروکش” را انجام دهید و آنها را در لیست پخش عروسی خود قرار دهید!

یک وعده بنویسید و در شام به یکدیگر بگویید

با خواندن نذرهای اصلی خود شروع کنید و سپس وعده های جدیدی را تنظیم کنید که گذشته ، خاطرات ساخته شده و حال (خانه جدید ، حیوانات خانگی ، بچه ها!) را نشان می دهد. آنها را به سرعت برای یکدیگر بخوانید (حتی اگر یکی از شما چشم ما را به هم بزند !!).

نذر عروسی کات و توماس

درس بازی بگیرید

اگر این کار را قبل از عروسی خود انجام داده اید ، پس با همان آهنگ برگردید ، رقص جدیدی! یا با هم سبک جدیدی از بازی را بیاموزید. سالسا؟ تانگو؟ با تماشای فیلم عروسی خود با یک درس رسمی بیرون بروید یا فقط از اولین رقص خود در اتاق نشیمن خود لذت ببرید.

برای هر یک شکار کلاهبرداری برنامه ریزی کنید

فرزندان خود را درگیر کنید و جزئیات روز خود را به خاطر بسپارید. می توانید خاطرات روز عروسی (دعوت نامه ، حجاب و …) را در خانه خود پنهان کنید تا از آن به عنوان یک گنج یابی استفاده کنید. اگر بچه ای در اطراف نیست ، یک شکارچی با درجه R انجام دهید

لیستی از چیزهایی که درباره یکدیگر دوست دارید تهیه کنید

فهرست خود را هنگام شام بخوانید و از شریک خود برای هر یک تشکر کنید. من شروع خواهم کرد…. “من وقتی به شما زنگ می زنم دوست دارم ببینم آیا می توانید برای صرف یک غذای عالی در مغازه خواربارفروشی حضور داشته باشید و قبلاً بوده اید!”

منوی عروسی خود را بپزید (یا کیک خود را بپزید!)

از برنامه های تأیید شده تا غذای اصلی برای کیک ، یکی (یا چند!) ظرف را انتخاب کنید تا شب برگردانید. ما میوه اراده و پر کردن تمشک را داشتیم که هنوز مدتها پس از گذراندن اولین کیک سالگرد منجمد ما رویای آن را داشتم. کیک خرچنگ کوچک ، کسی!؟

پیک نیک رفتن

اگر زمان شام سخت است (شاید بچه ها یا برنامه کاری کار را سخت تر کند) ناهار را آماده کرده و آن را به چمن ببرید. اگر در نزدیکی تاکستان زندگی می کنید ، محیطی بسیار عاشقانه ایجاد می کند. بارگیری و اشتراک گذاری این تخته پیک نیک کارخانه آسان است.

روی تخت بنشینید و صبحانه خود را در منطقه بخورید

اگر پول یک سفر تفریحی ندارید یا شاید بچه های کوچکی در خانه دارید ، به مدت 24 ساعت یک راه فرار پیدا کنید و در جایی بمانید که می خواهید در منطقه خود امتحان کنید. ازدواج مجدد دیشب مثل هیچ کس دیگر!

4 سال مبارک توماس…

ممنون که این سالها را بسیار عالی کردید. از یک قدم جلوتر از من تا قلب “متواضع و مهربان” شما ، از همه کارهایی که انجام می دهید و همه چیزهایی که داریم قدردانی می کنم!

کات و توماس عروسی را ترک می کنند

همه نوشته های عروسی

آیا می خواهید همه پست های عروسی را ببینید؟ اینجا کلیک کنید!گالری پستی عروسیدیدگاهتان را بنویسید