کرج الحسنه; بستر مناسبی برای توسعه کارآفرینی است


وی در راستای آغاز دومین دوره جشنواره کرز الحسنه بر ترویج فرهنگ سخاوت و بخشندگی در جامعه تاکید کرد و کرز الحسنه را الگوی مهم در سبک زندگی ایرانی اسلامی دانست. .

به گزارش روابط عمومی بانک اودیامی، دکتر احمد باروندی در جمع خبرنگاران در اداره ارتباطات با اشاره به آغاز مرحله دوم جشنواره حسابداری کرج الحسنه نیکآفرین گفت: توانستیم گام های موثرتری در جهت ارتقای فرهنگ حسنا برداریم. و با ارائه انواع تسهیلات اعم از فرزندان، ازدواج، کمک آموزشی و تسهیلات تولیدی، رفاه را برای شهروندان فراهم کند.

وی با تاکید بر اینکه کرز الحسنه بستر مناسبی برای توسعه کارآفرینی است، بر ترویج فرهنگ لیبرالیسم و ​​لیبرالیسم در جامعه تاکید کرد و افزود: کرز الحسنه الگوی مهمی در سبک زندگی ایرانی – اسلامی است. مشارکت مردمی در پروژه های کرج الحسنه بانک اودیامی همچنین منجر به فعالیت های خیریه دیگری از جمله تامین جهیزیه برای فقرا، ساخت مسکن روستایی، راه اندازی مدارس، ارائه تجهیزات پزشکی به بیمارستان های مناطق محروم و ایجاد اشتغال شده است. تسهیلات وام، حمایت از شرکت های دانش بنیان و … برای ایفای مسئولیت اجتماعی.
دومین نسخه از حساب های کارز الحسنه بانک اودیامی از ۲۰ جولای آغاز می شود و تا اواسط سپتامبر سال جاری ادامه خواهد داشت. جوایز نقدی برجسته نیز گنجانده شده است.