کلانتری شهرستان فولتون طرح بازنشستگی را برای استخدام و حفظ معاونان پیشنهاد می کندجانستون ، نیویورک (نیوز 10) – ریچارد ژیاردینو ، کلانتر شهرستان فولتون می خواهد نمایندگان کلانتری شهرستان فولتون را به سایر سازمان های اجرای قانون مسدود کند. وی گفت که 17 نماینده از سال 2016 در حال پرواز هستند ، اما قصد دارد بعداً از خروج نمایندگان جلوگیری کند.

کلانتر ژیاردینو گفت که نمایندگان سازمان هایی مانند آمستردام ، گلورسویل یا جانستاون را برای حقوق و مزایای بهتر ترک می کنند ، دو دلیل اصلی استعفا. وی گفت که ارائه برنامه بازنشستگی 20 ساله به جلوگیری از خروج نمایندگان کمک می کند.

وی گفت: “نمایندگان برای خدمات عمومی ، آموزش دولتی مشابه ، مسئولیت های مشابه و خطرات مشابه مسئولان شهری را دارند.” “برابری اساسی نشان می دهد که آنها باید از مزایای یکسانی در یک استان برخوردار باشند.”

کلانتر ژیاردینو گفت ، در صورت تصویب این پیشنهاد ، کلانتری شهرستان فولتون به 97 درصد از سازمان های اجرای قانون شهرداری که برنامه بازنشستگی 20 ساله دارند ملحق می شود.

با این حال ، او گفت که به کمک ساکنان نیاز دارد. او از مردم می خواهد با ناظر شهر یا شهر خود و یا هیئت نظارت شهرستان فولتون تماس بگیرند تا به آنها بگویند که از طرح بازنشستگی تحت بخش 553 (ب) قانون بازنشستگی دولتی حمایت می کنند. همچنین برنامه هایی برای ثبت نام مشاغل محلی برای ساکنان در دسترس خواهد بود.

در یک پست فیس بوک در 29 سپتامبر ، کلانتری گفت که آنها در هفته های آینده به ساکنان در مورد این بخش آموزش می دهند تا حمایت را افزایش دهند. “در چند هفته آینده ، کلانتر حقایق مهمی را در مورد کلانتری شهرستان فولتون منتشر خواهد کرد. این در تلاش برای کمک به آموزش عموم مردم و مقدمه ای بر برنامه استخدام و نگهداری کلانتر است.”

کلانتر ژیاردینو گفت مردم می توانند در صفحه استخدام و نگهداری کلانتر جیاردینو در فیس بوک ، بیشتر بخوانند ، نظر بدهند یا از طرح بازنشستگی حمایت کنند.

وی گفت: برآورد اداره بازنشستگی ایالت نیویورک هزینه سالانه برنامه بازنشستگی را 180 هزار دلار در سال اعلام کرده است. پرداخت اولیه 880،000 دلار قابل پرداخت به صورت یکجا ، بیش از پنج سال (200،000 دلار در سال) یا ده سال (116،000 دلار در سال) نیز مورد نیاز است.

پس از اتهام توقیف اولیه ، این معامله حدود 3 دلار بیشتر برای خانه 100،000 دلاری مالیات دهندگان هزینه خواهد داشت. برداشت نیمی از هزینه برنامه از مالیات فروش و نیمی دیگر از مالیات فروش کسر شد.

بیشتر از NEWS10

  • کلانتری شهرستان فولتون طرح بازنشستگی را برای استخدام و حفظ معاونان پیشنهاد می کند
  • هادسون مردی که متهم به سرقت است
  • پارلمان در حال بررسی موضوع ایمنی سلاح است
  • مجسمه جفرسون را می توان از اتاق های شورای شهر نیویورک برداشت
  • پنل FDA نصف دوز اضافی واکسن Moderna را تأیید می کند

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عکس های
اینستاگرام

مشترک شدن در خبرنامه مادیدگاهتان را بنویسید