کمبود مداوم خدمه اتوبوس که منجر به ناامیدی والدین و کودکان مضطرب می شودکمبود رانندگان اتوبوس در سراسر کشور هنوز باعث ناامیدی والدین شده است ، اکنون چند هفته از سال تحصیلی می گذرد. تاخیرها نه تنها برای آنها بلکه برای فرزندانشان نیز وجود دارد.

دنیال هریس ، والدین لانسینگبورگ ، به نیوز 10 گفت: “این باعث می شود آنها حتی از زحمت بلند شدن و آماده شدن برای رفتن به مدرسه در صبح خودداری کنند ، زیرا نمی دانند چه مدت در ایستگاه اتوبوس ایستاده اند.”

پدر و مادر NEWS10 گفته شده است که اختلاف که پس از آن خواهد شد در نظر گرفتن و ترک فرزندان خود هر روز وجود دارد.

راشل رونی ، یکی دیگر از والدین این منطقه می گوید: “همین دیروز ، پسرم در طول روز سوار اتوبوس بدی شد زیرا عادت داشت سه روز را بلافاصله در یک اتوبوس بماند.” او گفت که پسر او در نهایت در اتوبوس درست کردم، اما این او گیج کننده را تجربه کنند.

سرپرست آنتونیو ابیتابیل برای مصاحبه روز پنجشنبه در دسترس نبود ، اما یک نامه خواندن را به NEWS10 ارسال کرد ، تا حدی “ما به تلاش خود برای تسهیل حمل و نقل دانش آموزان با اطمینان از عملکرد م busثر هر اتوبوس ادامه می دهیم.”

وی افزود اگرچه ارتباطات و کارآیی از ابتدای سال تحصیلی بهبود یافته است ، اما هنوز جای پیشرفت وجود دارد.

والدین می خواهند بدانند چه زمانی چنین پیشرفت هایی انجام می شود.

فلسیا پاورز ، والدین لانسینگبورگ ، می گوید: “از این به بعد ، هنوز در هوا است. تا آنجا که ما سعی می کنیم وضعیت را اصلاح کنیم ، پاسخی داده نشد.”

Abitabile گفت که پیمانکار منطقه ای ، سرویس اتوبوس بیرنی ، برای داشتن پرسنل کامل به پنج تا هشت راننده نیاز دارد و آنها کاملاً مشغول به کار هستند.

بیشتر از NEWS10

  • کمبود مداوم از خدمه اتوبوس منجر به والدین، کودکان مضطرب
  • عذرخواهی نیویورک به دلیل مرگ ناشی از کرونا در خانه های سالمندان پس از “19 ماه انتظار”
  • یک مرد فولتون در پی تحقیقات متروکه موتورسیکلت دستگیر شد
  • اهالی مرز نگران دیدن اقوام خود هستند و به عنوان موانع مسافرتی در پایان خرید می کنند
  • جستجو در آلاباما برای یافتن دانش آموز مفقود شده از نیسکایونا ادامه دارد

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عکس های
اینستاگرام

مشترک شدن در خبرنامه مادیدگاهتان را بنویسید