کمیته بررسی پلیس به مونپلیه توصیه می کند که روسپیگری را قانونی کندکمیته بازبینی پلیس مون پلیه توصیه می کند که شورای شهر قوانین ضد فحشاء شهر را لغو کرده و از لایحه مجلس ورمونت حمایت کند که قوانین ایالتی علیه جنسیت رایج را لغو می کند.

ست کالینز ، ساکن برلین گفت: “به نظر من ، فحشا مانند یک علامت هشدار دهنده است که اغلب نوعی نیروی شکار یا نوعی تردد در زیر سطح وجود دارد.” “ممکن است در یک رویداد خاص نباشد.”

در میان سایر توصیه های خود ، کمیته حسابرسی پیشنهاد لغو قوانین مونتپلیه در مورد مشروبات الکلی عمومی را می دهد زیرا به افراد بی خانمان آسیب جدی می رساند. گزارش وی همچنین توصیه می کند که همه افسران پلیس مونپلیه از دوربین بدن استفاده کنند و این شهر یک کمیته مشورتی پلیس غیرنظامی برای بررسی ادعاهای سوء رفتار ایجاد کند.

در گزارشی 46 صفحه ای ، کمیته اعلام کرد که مونپلیه باید قوانینی را که کار جنسی را تضعیف می کند ، لغو کرده و “تحقیقات درباره فعالیت جنسی معمولی را نادیده بگیرد”. این کمیته توصیه می کند که پلیس “قاچاق انسان ، اجبار و زمانی که قدرت وجود دارد را در اولویت قرار دهد”.

این کمیته همچنین توصیه کرد که شورا از H268 حمایت کند ، که حفاظت کمتری از افرادی خواهد داشت که “با حسن نیت و در زمان مناسب” جنایاتی مانند قاچاق انسان را در نتیجه دخالت افراد در فحشا گزارش می دهند.

اما دکتر مایکل شیولی از انگلیسی ها علیه آزار جنسی به اعضای شورای گفت که با 22 کارگر جنسی محکوم شده در مورد پایان دادن به فحشا مصاحبه کرده است.

دکتر شیولی می گوید: “صد درصد مجرمین جنسی محکوم می شوند در محیطی کار کنند که هیچ گونه ممنوعیتی علیه فحشا وجود ندارد.” “بنابراین ، من می خواهم از شما بخواهم که در نظر بگیرید که آیا دادن خواسته به کارگران جنسی ، کاری است که شما می خواهید انجام دهید.”

یکی از ساکنان گفت که ممکن است گزارش کمیته برای رسیدگی به چالش های شهر کافی نباشد.

استیو ویتاکر ، ساکن مونتپلیه گفت: “این گزارش – در حالی که آگاه و تحلیلی است ، نیازهای فعلی ما را برآورده نمی کند.”

بیشتر از NEWS10

  • کمیته بررسی پلیس به مونپلیه توصیه می کند که روسپیگری را قانونی کند
  • 46 نفر بر اثر سوختگی یک شبه در تایوان جان باختند
  • 98.3 TRY مشکلات اجتماعی: همسایه ها با تزئینات هالووین مرا خواب آلود نگه می دارند
  • به روز رسانی چک محرک: تحقیقات می گوید شارژ چهارم برای بسیاری مهم خواهد بود
  • باتربال بیش از 14000 پوند محصولات بوقلمون آسیاب شده را به خاطر می آورد

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عکس های
اینستاگرام

مشترک شدن در خبرنامه مادیدگاهتان را بنویسید