کنایه الهام بخش در نشست خبری: ما گران ترین تیمی هستیم/ ورزشگاه آزادی می تواند!


به گزارش ایسنا، ساکت الهامی سرمربی تیم فوتبال هوادر در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل صنعت نفت گفت: تیم ما در شرایط خوبی قرار دارد و کم کم داریم به هماهنگی که می خواهم می رسیم. ما مثل یک خانواده شده ایم و حاضریم برای هم بمیریم. من می خواهم از همه اعضای باشگاه تشکر کنم که دست به دست هم دادند تا به هدف ما برسیم. اگر بازیکنان اعتماد به نفس پیدا کنند، می توانیم بهتر کار کنیم و بیشتر از جوانان خواهید شنید.
وی ادامه داد: تیم ها همدیگر را به خوبی می شناسند و می دانند اهدافشان چیست. بازی فردا برای ما مهم است و باید تا حد ممکن انرژی بگذاریم.
وی درباره مصدومان و معلولان تیمش نیز گفت: همه بازیکنان ما آنجا هستند و هواداران برای بازی فردا آماده هستند.
الهامی درباره فعالیت تیمش در نقل و انتقالات گفت: ما تیمی بودیم که فقط ۲ یا ۳ بازیکن قرارداد داشتیم اما گروه ما شبانه روز کار کرد و تیمی در خور نام هواداران را بست. بازیکنان ما نیز واجد شرایط فرمانده شدن هستند و در آینده این خبر را خواهید شنید.
او درباره داوری گفت: خداداد افسریان سخت کار می کند اما تا VAR نیاید کار سختی است. افشاریان باید در چیدمان داوران دقت کند. داوران اشتباه می کنند و گلی که هفته گذشته داشتیم و داور دریافت نکرد، داوران دیگر هم ممکن بود اشتباه کنند. تیم ها نزدیک هستند و این اشتباهات می تواند تاثیرگذار باشد. برای داور بازی قبل سخت بود که متوجه شود گل ما آفساید نبوده است.
سرمربی تیم فوتبال هوادر درباره سیاست تیمش در قبال صنعت نفت به کنایه می گوید: محدوده قیمت ما پایین نیست. ما بیشترین وام را گرفته ایم و گران ترین تیم ایران هستیم، بیشترین پول را مربی هواداران گرفته است، بیشترین پول را بازیکنان ما گرفته اند. اگر پول نداشتیم خرج نمی کردیم و نمی آمدم. خیلی خوش گذشت و مدت زیادی در ترکیه ماندیم. بهترین ماشین ها زیر پای بازیکنان ما هستند. بگذارید کسانی که فکر می کنند ما بهترین لباس ها را می پوشیم و بهترین غذاها را می خوریم بدانند. این را از فیروز کریمی یاد گرفتم که در اردوی جوانان به ما گفت اگر چیزی از شما پرسیدند، بگویید چیزهای خوبی داریم. من هم باید مسئول باشم
وی در پایان تصریح کرد: بهترین خاطرات عمرم را در تراکتور دارم و هیچکس لطفی که جانوزی و تراکتور به من کردند به من نکرده است. دوست دارم ورزشگاه تراکتور پر شود و یادگار ۸۰ هزار هوادار. خرید بلیط برای خانم ها باعث افتخار است و مایه خوشحالی است. نساجی هم تیم خوبی است. اکنون کیفیت زمین خوب است و ما در آن بازی می کنیم. ما آنقدر پول داریم که آزادی بخریم.
انتهای پیام/