کوئنتین تارانتینو به «پادکست» رفت


کوئنتین تارانتینو و راجر اوری، دو فیلمساز همکار، اولین پادکست خود را ماه آینده منتشر خواهند کرد.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از تنوع، کوئنتین تارانتینو و راجر بیاور دوستان قدیمی اولین پادکست را ماه آینده راه اندازی می کنند تا در مورد فیلم های قدیمی مورد علاقه خود صحبت کنند و چیزهای جدیدی در آنها کشف کنند.

این پادکست «پادکست آرشیو ویدیویی» از ۱۹ جولای آغاز می شود و هر دو فیلم سعی می کنند با تماشای مجدد و صحبت درباره آنها خاطره گذشته را تازه کنند. این دو حدود ۴۰ سال پیش در کالیفرنیا بودند فروشگاه آنها روی مجموعه ای از نوارها کار کردند विचस و به مشتریان اجاره داده می شود.

تارانتینو و بیاور در سال ۱۹۸۳، آنها با هم در این فروشگاه کار کردند و در آنجا عشق مشترک خود را به فیلم های کمتر شناخته شده کشف کردند. دانش دایره المعارف از این فیلم در محل و حوزه کاری خود و بعد در فیلمنامه نویسی به شخصیتی معروف تبدیل شد.پالپ داستانآنها برای بردن جایزه اسکار با هم همکاری کردند. تارانتینو در سال ۱۹۹۵، او یک مجموعه ویدیویی خرید و فروشگاه را در خانه خود بازسازی کرد.

در این پادکست تارانتینو و بیاور درباره فیلم هایی مانند فیلم علمی تخیلی “ستاره تاریک” ساخته جان محصول ۱۹۷۴ نجار با بازی روز اوباننفیلم های پلیسی “مورنریکرمحصول ۱۹۷۹ توسط لویی گیلبرت با بازی ساخته شد راجر مور در نقش جیمز باندفیلم ترسناک “دیمونوئیدها: رسول مرگ، ۱۳۶۰ آلفردو زکریا بازی با استوارت مرد سفید پوست و فیلم ترسناک ماجراجویی “پیرانامحصول ۱۹۷۸ ساخته جو دانته با بازی بریدفورد دیلمان آنها به دنبال ماهی های گوشتخوار هستند.

میزبان پادکست گونه بیاور دختر راجر با آنها در محل کار است.

تارانتینو و بیاور او در بیانیه ای گفت: «پس از ۳۰ سال کار با هم پشت پیشخوان آن فروشگاه، هرگز فکر نمی کردیم که دوباره با هم باشیم و به فیلم فکر کنیم. विचस چیز

آنها ادامه دادند: تماشای فیلم برای نزدیک کردن ما به هم بود و این عشق ما را با مجموعه اصلی ما احاطه کرده است و از آنجا به فیلمسازی برگشتیم و به شهرت رسیدیم و دوباره با هم کار کردیم و وارد دوران شدیم. طلایی विचस بزن بریم سفر از شما استقبال می کنیم که در مجموعه جواهرات این فیلم ها که در قفسه های ما پنهان شده اند، به ما بپیوندید.