کوئنتین تارانتینو در حال پخش پادکست فیلم خود در Stitch است!


او و راجر اوری، نویسندگان همکار Pulp Fiction، تابستان امسال برای اجرای مشترک با یکدیگر همکاری خواهند کرد.

کوئنتین تارانتینو، کارگردان تحسین شده سینما، و راجر آواری، پس از چهار دهه کار بر روی ضبط ویدئویی در سال ۱۹۸۳، دوباره گرد هم می آیند تا پادکست هایی با نکات برجسته و فیلم را میزبانی کنند. برای میزبانی زندگی حرفه ای بعدی خود. در پادکست آرشیو ویدیویی، اولین بار در تابستان امسال در Sirius Stitcher.

تارانتینو و آواری در بیانیه‌ای مشترک گفتند: “ما هرگز فکر نمی‌کردیم پس از ۳۰ سال کار در پشت صحنه در مجموعه ویدئویی، دوباره با هم باشیم و کاری که در آن زمان انجام می‌دادیم: صحبت با شور و شوق در مورد فیلم‌ها. VHS.” تماشای فیلم اولین چیزی است که ما را دور هم جمع می کند و با هم دوست می شویم و این عشق ما به فیلم است که هنوز ما را به هم نزدیک می کند.

این فیلم‌ها از مجموعه عظیم تارانتینو شامل بیش از ۸۰۰۰ نوار و دی‌وی‌دی گرفته شده‌اند – رکورد واقعی ویدیویی که او پس از سقوط فروشگاه اجاره‌ای خریداری کرد.

در سال‌های اخیر، سیریوس برای گسترش سخنرانی‌های خود تلاش کرده است، سه پادکست جدید مارول را در سال ۲۰۲۰ راه‌اندازی کرد، برنامه قدیمی رادیویی لوسیل بال را احیا کرد، «۹۹% نامرئی» و نه تنها پادکست Canon O’Brien، بلکه شرکت را به‌طور کلی خرید. . . رسانه اش را خرید. از سوی دیگر، برای Booting، اشتراک پادکست Engadget به طور کامل لغو شده است، در حالی که تدوینگر ارشد Engadget، Devindra Hardawar دارای ارجاعات فیلم با بمب های N بسیار کمتر از تارانتینو است.