«کوچک شدن» در پاریس روی صحنه رفت/ تعامل ۲ رویداد تاریخی – تئاتر آنلاین


نمایش فرو ریخته به نویسندگی و کارگردانی میلاد حسینی این روزها در پاریس فرانسه روی صحنه می رود.

به گزارش تئاتر آنلاین، نمایش فروریخت به نویسندگی و کارگردانی میلاد حسینی از ۹ خرداد ۱۳۹۱. جولای در تئاتر اصلیشهر «هنر بین‌المللی» در پاریس روی صحنه می‌رود.

“فشرده” با هم مونولوگ های طولانی و زیربنایی تاریخی سقوط دولت زنگبار در ایران و حکومت لویی شانزدهم در فرانسه به سال ۱۷۹۳ برمی گردد.

در این مراسم شقایق بهشتی از اعضای گروه تئاتر دو سولیل حضور داشت. ضمانتنامه با بازی سایمون گاریسون لپتیت-سایمون و لیلی مهدوی.

شوفه که به زبان های فرانسوی و فارسی اجرا می شود شکوفا می شود. رادموند به عنوان طراح صحنه و لباس، مهدی حسین زاده به عنوان مشاور کارگردان، عرشیا اقبال به عنوان دستیار کارگردان، رکیه حسن تبار به عنوان مترجم و ماله سحراگرد به عنوان طراح. پوستر حمایت است

میلاد حسینی نویسنده و کارگردان تئاتر برنامه های مختلفی را اجرا کرده است.مگافون“، فاوست “، آذرمیخدخت “و … و تاکنون بازی کرده است”کولچی ب.خورسید «فانوس کافه خواهران خفته»، شیخ عاشقان،مگافون، «آذرمیدخت“” ارتش سوم “، اکتبر ۱۹۴۲ «پاریس»، «صدای هزار زخم»، «فورت هفت ودو رمان «خان کوه هزار مسجد منتشر کرده است.

جشنواره نمایش عروسکی حسینی مبارک (یونیما) برای نمایش «قلعه هفت وددر سال ۱۳۷۸ برای اولین نمایشنامه برنده اولین جشنواره ملی نمایشنامه نویسی ایران.مگافونبرنده جایزه نمایش منتخب اولین جشنواره یادواره اکبر آماده (سوراخ آبی) برای نمایش “صدای هزار زخم” و …