کوین اسپیسی ۳۰ میلیون دلار به دلیل خسارت وارده به “House of Cards” – تئاتر آنلاین جریمه شد.


بر اساس حکم دادگاه، کوین اسپیسی باید ۳۱ میلیون دلار بابت خساراتی که در سریال «خانه پوشالی» وارد کرده است، بپردازد.

بر اساس گزارش تئاتر آنلاین به نقل از ورایتی، یک قاضی دادگاه ایالات متحده حکم داد که کوین اسپیسی، بازیگر نقش اول سریال «خانه نقاب ها» باید ۳۱ میلیون دلار جریمه به دلیل آزار جنسی بپردازد. . دلار برای پرداخت

اسپیسی که نقش تحسین شده فرانک را در این سریال بازی کرد آندروود در حال پخش بود، پس از حضور در فصل ششم سریال اتهامات او پس از متهم شدن به آزار جنسی یک مرد جوان از جمله دستیار تولید «خانه پوشالی» از سریال حذف شد.

اکنون، یک قاضی دادگاه عالی لس آنجلس حکم صادر شده توسط یک قاضی دیگر در اکتبر گذشته را لغو کرده است. ۲۰۲۰ تایید شد که اسپیسی باید ۲۹.۵ میلیون دلار غرامت بپردازد سریال و برای سایر هزینه ها ۱.۵ میلیون دلار بپردازید.

شرکت تولید فیلم MRC جو اسپیسی شاکی بود و استدلال می کرد که رفتار او باعث شد شرکت میلیون ها دلار سود از دست بدهد و او را در فصل ۶ اخراج کرد. سریال از ۱۳ فصل به ۸ فصل تقلیل یافت، شکایتی مطرح شد و دادگاه در نهایت به نفع تهیه کنندگان رای داد و استدلال کرد که رفتار اسپیسی ناقض شرایط مهم قرارداد او به عنوان یک بازیگر است.

اوایل سال جاری، وکلای اسپیسی سعی کردند تصمیم اولیه را به چالش بکشند و استدلال کردند که رفتار او ناقض سیاست قرارداد تولیدکننده نیست و تهمت است.

اولین شکایت علیه اسپیسی در سال ۲۰۱۷ به دلیل مقاله ای از آنتونی مطرح شد هرزه این بازیگر منتشر شد و او مدعی شد زمانی که تنها ۱۴ سال داشت، این بازیگر در سال ۱۹۸۶ از او سوء استفاده جنسی کرده است. اصابت است تولید سریال «خانه مبدل» دو روز پس از انتشار این مقاله به حالت تعلیق درآمد و سی‌ان‌ان مقاله‌ای منتشر کرد که در آن اسپیسی را به ایجاد محیطی سمی سر صحنه فیلمبرداری و اظهار نظرهای بد و دست زدن به کارمندان مرد بدون آنها متهم کرد. رضایت فضا را مخدوش کرده است.

این گزارش منجر به تحقیقات گسترده در مورد تولید این سریال شد و تحقیقات داخلی نتایج جدیدی را به همراه داشت که هنوز در گزارش CNN به آن پرداخته نشده بود.

هر ماه می توان یک قاضی انگلیسی همچنین اسپیسی را به چندین مورد آزار جنسی بین سال‌های ۲۰۰۵ تا ۲۰۱۵ متهم کرد. ۲۰۱۳ شده است

با تمام این اوصاف، اسپیسی همچنان قرار است در فیلم اصلی حضور داشته باشدپیتر «پنج هشت» و تهیه کنندگان فیلم اعلام کردند کسانی هستند که آرزو می کنند اسپیسی بازی نمی کند، اما طرفداران او در سراسر جهان منتظر بازیگری هستند که دهه ها از بازی او لذت برده است. فیلم سینما