کیف پول کریپتوکارنسی Novy Meta در حال بسته شدن است


متا کیف پول دیجیتال کوتاه مدت novi خود را می بندد. در اعلامیه‌ای که بلومبرگ مشاهده کرد، این شرکت اعلام کرد که این پلتفرم را در اول سپتامبر غروب می‌کند و مبلغ را به عنوان آخرین روز ۲۰ جولای اضافه می‌کند. متا به کاربران توصیه کرد که موجودی خود را “در اسرع وقت” برداشت کنند زیرا “سعی می کند” باقی مانده مبلغ را پس از آخرین روز فعالیت Novi به حساب های بانکی و کارت های نقدی مشتریان واریز کند.

در حال حاضر، این بسته شدن عملاً پایان جاه طلبی متا در زمینه ارزهای دیجیتال است. این شرکت در اکتبر گذشته “پایلوت کوچک” Novi را راه اندازی کرد. Wallet بدون پشتیبانی Diem – ارز دیجیتال داخلی متا، که قبلاً به عنوان Libra شناخته می شد، راه اندازی شد. یک ماه بعد، دیوید مارکوس، رئیس شرکت کریپتو، متا را ترک کرد. در اوایل سال ۲۰۲۲، Diem Society اعلام کرد که دارایی‌های خود را می‌فروشد و عملیات خود را «تعطیل می‌کند».
تبلیغات

اما مرگ Novi و Dime به این معنی نیست که متا کیف پول دیجیتال دیگری ایجاد نخواهد کرد. یکی از سخنگویان شرکت به بلومبرگ گفت: “ما در حال حاضر در حال سرمایه گذاری بر روی ایجاد قابلیت های متا پیرامون بلاک چین به طور کلی و معرفی محصولات جدید مانند مجموعه های دیجیتال هستیم.” ما نسبت به ارزشی که می توانیم برای کسب و کارها داشته باشیم بسیار خوش بین هستیم.

در واقع، این شرکت ماه گذشته اعلام کرد که نام فیس‌بوک پی را به متاپی تغییر می‌دهد. در آن زمان، مارک زاکربرگ تغییر به سمت ایجاد کیف پول دیجیتال برای Metavers را “اولین گام” نامید. مدیر عامل شرکت گفت که او آینده ای را متصور است که در آن Meta Pele به عنوان مکانی برای ذخیره تمام اقلام دیجیتالی که می خرید یا ایجاد می کنید در دنیای مجازی عمل می کند.