گروه های محیط زیست از هوچول می خواهند استخراج ارزهای رمزنگاری شده در نیویورک را ممنوع کندآلبانی ، نیویورک (نیوز 10) – چندین سازمان و گروه از فرماندار کتی هوچول می خواهند استخراج ارزهای رمزنگاری شده در نیویورک را ممنوع کند. یک کنفرانس مطبوعاتی در 13 اکتبر در ایالت کاپیتول برای بررسی استخراج ارز و تاثیر آن بر محیط زیست برگزار شد.

این گروه ها از هوچول و اداره حفاظت از محیط زیست (DEC) خواستند تا تا زمان انجام ممیزی زیست محیطی ، مهلت قانونی در سراسر کشور برای صدور گواهینامه استخراج ارزهای رمزنگاری شده صادر کنند.

گواهینامه مبتنی بر کار نوعی ارز است که به طور گسترده در بیت کوین مورد استفاده قرار می گیرد ، که قوی ترین نوع استخراج ارز رمزنگاری شده است. گزارشات نشان داده است که در سراسر جهان ، این عمل بیش از هر کشور دیگری از نیرو استفاده می کند.

کنفرانس مطبوعاتی همزمان با استماع DEC در مورد تأیید کیفیت هوا برای مرکز تولید Greenidge ، عملیات کنونی استخراج پول نقد ، برگزار شد. گروه ها خواستار رد تایید می شوند.

طرفداران پرونده وی در تلاش بوده اند تا متن واقعی این بیانیه را به صورت آنلاین در دسترس قرار دهند. طرفداران پرونده وی در تلاش بوده اند تا متن واقعی این بیانیه را به صورت آنلاین در دسترس قرار دهند.

ایوان تیلور ، معاون رئیس نگهبان دریاچه سنکا گفت: “ما معتقدیم که این یک مسئله زیست محیطی بزرگ است که ایالت بزرگ ما با آن روبروست.”

گرینیج این اظهارات را چند ساعت پس از یک کنفرانس مطبوعاتی اعلام کرد.

“منتقدان ما ادعا می کنند که اثرات منفی زیادی وجود دارد که پس از تحقیق ادامه پیدا نمی کند. این نیویورک است ؛ ما مقررات محیطی بسیار سختی داریم. هر اثر زیست محیطی با دقت کنترل ، اندازه گیری و به صورت عمومی فهرست می شود – اما منتقدان ما نمی توانند یک قطعه داده را نشان دهند گرینیج گفت: “برای حمایت از ادعاهای خود در مورد تخریب منطقه”.

گرینیج گفت مجوز هوایی آنها در حال تمدید است.

با این حال ، DEC در بیانیه ای اعلام کرد که تصمیم نهایی در مورد تمدید مجوزهای نسل Greenidge نگرفته است. DEC گفت که گرینج مطابق با الزامات قانون کنترل آب و هوا و قانون حمایت اجتماعی و همچنین الزامات مربوط به انتشار گازهای گلخانه ای عمل نکرده است.

DEC گفت مجوزهای کیفیت هوای گرینیدج در 6 سپتامبر به پایان رسیده است. از آنجا که به روز رسانی ها به موقع به DEC ارسال شد ، طبق قانون ، این تأسیسات ممکن است تحت شرایط تأیید موجود کار کند ، در حالی که DEC در حال بررسی برنامه های تمدید است.

DEC پیش نویس مجوزهای اظهار نظر عمومی را منتشر کرده است و جلسات عمومی را در ساعت 13 و 18 بعد از ظهر در 13 اکتبر برگزار می کند. عموم مردم تشویق می شوند تا 19 نوامبر نظرات خود را در مورد پیش نویس مجوزها ارسال کنند.

تیلور گفت که نامه ای با بیش از 600 امضا از سازمان های زیست محیطی ، گروه های اعتقادی ، اتحادیه های تجاری و تجار به هوچول ارسال شده است که مجوز استخراج ارز رمزنگاری گرینیدج را رد کرده است.

تو می توانی کنفرانس مطبوعاتی کامل را در توییتر مشاهده کنیدبه

بیشتر از NEWS10

  • شخصی خیابان لیوینگستون در آلبانی را سرنگون کرد
  • میپل هیل شکست می خورد و برنده نیمه نهایی کنفرانس پاتروون می شود
  • به نظر می رسد گیلدرلند اولین باخت خود را به شاکر می دهد
  • هاکی استادیوم شنندهووا در یک شب بزرگ ، گیلدرلند را می برد
  • زوج کوبلسکیل متهم هستند که پسرش را به خطر انداخته اند

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عکس های
اینستاگرام

مشترک شدن در خبرنامه مادیدگاهتان را بنویسید