گیم پد Razer Kishi برای iOS اکنون ارزان تر از همیشه است


اگر به دنبال راه بهتری برای انجام بازی‌ها بر روی گوشی خود نسبت به کنترل‌های لمسی هستید، به یک کنترلر خارجی نیاز دارید. Razer Kishi یک گیم پد اختصاصی است و نسخه iOS آن در آمازون به پایین ترین سطح خود رسیده است. در حال حاضر ۵۵ است که ۴۵ دلار کمتر از قیمت معمولی است. این در حالی است که نسخه اندروید USB-C 45 دلار است.
خرید Razer Kishi (iOS) در آمازون – ۵۵

کنترلر یک اتصال سیمی به دستگاه شما دارد، به این معنی که نیازی به شارژ آن ندارید. همچنین تاخیر کمتری نسبت به گیم پد متصل به بلوتوث دارد. یک پورت لایتنینگ وجود دارد، اما این فقط برای شارژ حمل و نقل است. شما نمی توانید از هدفون های سیمی استفاده کنید (اما رقیب Backbone One دارای جک ۳.۵ میلی متری هدفون است).

با Apple Arcade و دیگر بازی‌های بومی iOS، Kishi با سرویس‌های بازی ابری مانند Google Stadia، GeForce Now و Xbox Cloud Gaming سازگار است. می توانید از آن برای پخش کنسول های ایکس باکس یا پلی استیشن با استفاده از پخش کننده های راه دور استفاده کنید.

در صورت عدم استفاده، کنترلر جمع و جور است که ذخیره آن را در کیف شما آسان می کند. برای استفاده از آن، باید پنل پشتی را بردارید. یک کمربند دو قسمت را در کنار هم نگه می دارد و گوشی را به اندازه های مختلف می کشد. قبل از اینکه بتوانید از گوشی خود استفاده کنید، باید درب آن را بردارید، زیرا باید به پورت لایتنینگ متصل شود.

کیشی این ترفند را برای استفاده در حین حرکت انجام می دهد، اگرچه برخی از آنالوگ ضعیف و سایر گزینه های طراحی برای جلسات گیم پلی طولانی تر کمی ناخوشایند می دانند. نسخه iOS GamePad Before Kishi V2، نسخه جدید این کنترلر که اواخر امسال عرضه می شود، با تخفیف جدی مواجه شد.

ریزر نسخه hi 100 اندروید کیشی V2 را در این ماه منتشر کرد. دارای یک پل کشویی قوی به جای بند کشی (تیغ به نظر می رسد که از ستون فقرات گرفته شده است)، دکمه های اضافی قابل کلیک، و گزینه ای برای قرار دادن چند مورد در حین استفاده از دستگاه. اندروید همچنین دارای دکمه اشتراک گذاری است که فقط با برنامه Razr Nexus کار می کند. بازیکنان می توانند از آن برای پخش گیم پلی مانند یوتیوب و فیس بوک استفاده کنند.