یحیی بمباران را متوقف نمی کند؟ / پرسپولیس در جدال نقل و انتقالات پیروز شد


به گزارش سناپرس، سینا اسدیبیگی هافبک فصل گذشته تیم فوتبال آهن هفته گذشته با عقد قراردادی رسمی به پرسپولیس پیوست که با انتقاد شدید مسئولان باشگاه ایوب آهن مواجه شد و این باشگاه مدعی شد هافبک جدید سرخپوسان قرارداد داخلی امضا کرده است. با باشگاه..

اسدبیگی که برای مدت کوتاهی در تمرینات پیش فصل جوب آهن حضور داشت، ظاهرا قراردادی را که از طریق “واتس اپ” برای او ارسال شده بود، امضا کرد و پس از توافق با مدیر برنامه های خود، ایوب آهن، نسخه ای از قرارداد را برای باشگاه ارسال کرد. چند روز بعد قرارداد جدیدی با پرسپولیس امضا کرد. دلیل امضای قرارداد جدید با پرسپولیس، پرداخت نکردن مبلغ توافق شده توسط اسدبیگی در موعد مقرر برای فصل جدید عنوان شده است.

باشگاه ذوب آهن اعلام کرده است که از اسدبیگی به کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال شکایت خواهد کرد اما باشگاه اصفهانی هنوز اقدام رسمی انجام نداده و باشگاه در حال استعلام از مراجع مربوطه است.

در صورت شکایت رسمی ذوب آهن از اسدبیگی و باشگاه پرسپولیس، کمیته وضعیت و فدراسیون فوتبال از فیفا می خواهند که تکلیف این پرونده را مشخص کند. باید دید در پایان این پرونده چه اتفاقی خواهد افتاد.