یوبی سافت پشتیبانی آنلاین ۱۵ بازی را در اول سپتامبر پایان می دهد


اگر خاطرات مورد علاقه ای از بازی های قدیمی یوبی سافت با اجزای اولیه ۲۰۱۰ اوایل سال ۲۰۱۰ دارید، می خواهید به زودی آنها را بازی کنید. به این دلیل که در تاریخ ۱ سپتامبر ۲۰۲۲، یوبی سافت از خدمات آنلاین ۱۵ بازی مختلف، از جمله Assassin’s Creed Brotherhood پشتیبانی نخواهد کرد.

در پستی در وب‌سایت یوبی‌سافت، این شرکت اعلام کرد که این سرویس آنلاین برخی از بازی‌های قدیمی‌تر خود را متوقف می‌کند تا منابع خود را بر ارائه تجربیات بهتر برای بازیکنانی که عناوین جدید یا بسیار محبوب بازی می‌کنند متمرکز کند. بسته به عنوان، گیمرها دیگر نمی توانند به حالت های چند نفره دسترسی داشته باشند یا محتوای اضافی (DLC) را دانلود و نصب کنند.
تبلیغات

بازی‌های آسیب‌دیده بر روی پلتفرم‌های مختلفی از جمله Xbox 360، PlayStation 3، PC، HTC Vive، Oculus و Wii U با عناوین قابل‌توجهی مانند Assassin’s Creed Brotherhood، Assassin’s Creed 3 منتشر شده در سال ۲۰۱۲، Anno 2070 و غیره منتشر شده‌اند. و در برخی موارد، مانند Space Junkies که یک عنوان فقط آنلاین است، بازی کاملا غیر قابل بازی خواهد بود. در همین حال، برای دیگرانی مانند Ghost Recon Future Soldier، برای اجرای یک کمپین، باید کنسول خود را آفلاین کنید.

در حالی که اکثر این بازی‌ها ۱۰ تا ۱۲ سال از زمان عرضه پشتیبانی داشته‌اند، اما همچنان از نمادین‌ترین فرنچایزهای Ubisoft Drop پشتیبانی می‌کند – مخصوصاً در عناوینی که DLC دیگر در دسترس نخواهد بود. برای لیست کامل بازی هایی که در ۱ سپتامبر بازنشسته می شوند، لطفاً برای اطلاعات بیشتر به صفحه راهنمای شرکت در اینجا مراجعه کنید.