۱۰ آتش سوزی و تصادف در سمنان / یک آتش سوزی مهیب در یک شهر صنعتی تحت کنترل قرار گرفت


رضا رهایی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه شب گذشته ۱۰ مورد آتش سوزی و حادثه در سمنان رخ داد، اظهار داشت: این موارد شامل ۴ مورد آتش سوزی و ۶ عملیات امداد و نجات است که تمامی آنها به خوبی توسط آتش نشانان سمنان پوشش داده شد.

وی دو مورد از آتش سوزی ها را آتش سوزی مسکونی، صنعتی و زباله عنوان کرد و افزود: شاخص ترین این حوادث آتش سوزی گسترده در یک شرکت ماشین آلات ساختمانی در شهرک صنعتی سمنان است.

رئیس سازمان آتش نشانی سمنان گفت: پنج دستگاه خودرو و ۱۴ دستگاه خودروی آتش نشانی از ایستگاه شماره سه (شهرک صنعتی)، پنج و یک آتش نشان برای عملیات امداد و نجات اعزام شدند.

رهایی با اشاره به اینکه آتش نشانان سمنان در عملیات امداد و نجات کمک های لازم را به مردم و هموطنان ارائه کردند، خاطرنشان کرد: بیشترین تصادفات دو حادثه مربوط به کابین و فضاهای آسانسور و دو مورد مربوط به حشرات بوده است. ، یک مورد انگشتر در انگشت گیر کرده و لاشه آن سقوط کرده است.

وی با بیان اینکه روز گذشته حدود ۱۱۰ تماس با آتش نشانی سمنان برقرار شده است، اضافه کرد: خوشبختانه در عملیات امداد و نجات و آتش نشانی شب گذشته سمنان تلفات جانی جدی گزارش نشده است.