۱۰ فیلم از کانون پرورش فکری اکران شده از اینجا تا اینجا – تئاتر آنلاین


مرکز تولید تئاتر و تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به مناسبت اعیاد قربان و گدیرخم از ۱۲ تیرماه در ۱۰ خانه سینما اکران رایگان برگزار می کند.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل کانون، به مناسبت عید مبارک و فرخنده قربان ۱۰ نمایش «مهمان غار»، «قصه های کشتی نوح»، سفر ماجراجویی، «هفتان کودکان»، «مبارک و کلیچه» فیلم‌هایی مانند «پرده»، «گرگاننامه»، «گنجکک اشیمشی»، «راج گنجور»، «دینگ دینگ دانگ»، «آجوهای اک موش» و «ITK» خواهند بود. غربالگری شود. عید غدیر خم، عید ولایت به عنوان پروژه ویترین.

کودکان و شنوندگان خردسال و علاقه مندان می توانند هر روز به صورت رایگان این برنامه را از طریق وب سایت مرکز www.cinema.kpf.ir در صفحه «نمایش» تماشا کنند.

«مهمان غار» به کارگردانی علی اکبر حلیمی، «داستان‌هایی از سفر ماجراجویی کشتی نوح» به کارگردانی میریام ماتارا، «هفت خوان کودک» به کارگردانی حسین مزینانی، «شاد و فرش پرنده» به کارگردانی حامد جمتکش، «شاد و پرواز» ‘، ‘شاد و پرواز’ ‘مهمان غار’ به کارگردانی ماتارا. «گنجاسک آشیمشی» به کارگردانی حسن دادشکار، به کارگردانی یاسر حسامجده، «رج گنجور» به کارگردانی هانی حسینی و مرجیه نادری، «دینگ دینگ دانگ» به کارگردانی فاطمه خدا بندلو، «رویای موش کور» و «فاطمه برمل» کارگردانی شده است. توسط نافر نمایش “ITEC” به ترتیب از ۱۸ تا ۲۷ تیر ۱۴۰۱ اجرا می شود.

در پروژه نمایش نما که از ۱۲ شهریور ۱۳۹۸ آغاز شده است، بیش از ۷۰ عنوان فیلم از نمایش کانون پرورش فکری با بارگذاری در یکی از مکان‌های فروش بلیت تئاتر به مناسبت‌های مختلف در اختیار بینندگان قرار گرفته است. . فرصتی برای دیدن آنها در زمان اعلام.