13 جنبه های جالب تغذیه و مزایای سلامتی Cod Atlantic


خرید کنید

ماهی کاد آتلانتیک هوای خشک است (ماهی ماهی) ، یا نمک پخته شده (کیپر) ماهی قزل آلا ماهی کدو تازه ، دودی یا نمک خورده می شود. زبان ، گونه و کبد او نیز غذا است.

محصولات ماهی کاد آتلانتیک در طول سال در دسترس است. با این حال ، ماهی کاد تازه از ژوئن تا اکتبر زمانی که از تولد کامل بهبود یافته اند بهتر است. آنجا ماهی چرب است و گوشت آن شیرین و سفت است.

اگر به دنبال ماهی کاد تازه هستید ، بدنبال ماهی روشن و ثابت با پوست تازه ، آبشش صورتی و چشمانی شفاف باشید. قطعات را می توان با چرم یا بدون چرم به فروش رساند. از فیله های نرم که در حین پخت خراب می شوند خودداری کنید.

در خانه ، ماهی و فیله را به مدت 2-3 روز در یخچال نگهداری کنید. برای استفاده طولانی مدت ، قبل از نگهداری در فریزر در دمای زیر -30 درجه سانتیگراد ، کل روده را با سطح روده یکسان کنید.

اگر به دنبال ماهی کاد تازه هستید ، بدنبال ماهی روشن و ثابت با پوست تازه ، آبشش صورتی و چشمانی شفاف باشید. قطعات را می توان با چرم یا بدون چرم به فروش رساند. از فیله های نرم که در حین پخت خراب می شوند خودداری کنید.

آماده سازی

برای آماده سازی ، قبل از پخت ، ماهی کاد خشک و نمک زده را در آب سرد خیس کنید. برای بلند کردن آن ، آن را روی یک فیلتر ، در کنار پوست در بالا (اگر پوست دارد) قرار دهید تا نمک بین بدن و پوست جمع نشود. فیلتر را در یک ظرف بزرگ پر از آب قرار دهید تا نمک در قسمت زیرین جمع شود.

ماهی کاد آتلانتیک یک ماهی با طعم شیرین است که طعم و مزه ای را که در ظرف نفوذ می کند جذب می کند. گوشت بدون چربی ، صاف و سفید آن شبیه سایر شرکت کنندگان در ماهی کاد مانند هک ، خارپشت و پولکای آلاسکا است و به همین دلیل در بسیاری از غذاهایی که آن را ماهی سفید می نامند استفاده می شود.

ماهی آتلانتیک ماهی بسیار متنوعی برای تهیه است. کباب کردن ، پخت ، بخارپز ، تابه خشک کن ، کباب کردن ، شکار یا سرخ کردن از بهترین روش ها برای لذت بردن از آشپزی است.

در اینجا چند پیشنهاد برای خدمت ارائه شده است:

  • برای تهیه دستور العمل خوشمزه “Fish n Chips” در خمیر سبک سرخ کنید.

  • ماهی کاد دودی آتلانتیک همچنین ماهی و پای لازانیا فوق العاده ای تولید می کند ، به ویژه هنگامی که با همان تعداد ماهی تازه مانند هک مخلوط شود.

  • ماهی کاد یک کلمه پرتغالی برای ماهی کاد خشک و شور است. ماهی کاد ماهی در Gomes de Sá یک تابه است که با ماهی کاد خشک با نمک ، سیب زمینی ، تخم مرغ ، زیتون و یک غذای پیاز مخصوص پرتغال شمالی تهیه می شود.

مشخصات امنیتی

غلظت جیوه در ماهی کاد آتلانتیک 0.111 ppm است. بنابراین ، دستورالعمل های نهایی FDA در مورد تعداد ماهیان باردار و مادران شیرده ، و همچنین لیستی از گزینه های خاص که ایمن هستند یا باید از آنها اجتناب شود ، آنها را در واحد “بهترین گزینه” قرار داده است. برای این اندازه گیری ، آنها می توانند از 2-3 سرویس (8-12 اونس) در هفته استفاده کنند. (انکار پزشکی).

همچنین بخوانید ≺≺-

ماهی سالمون واقعیت تغذیه و مزایای سلامتی

ذخیره ماهی واقعیت تغذیه و مزایای سلامتی

آفتابی باشید واقعیت تغذیه و مزایای سلامتی

برگشت- بازگشت به غذای دریایی از جانب واقعیت تغذیه ماهی کاد آتلانتیک و مزایای آن برای سلامتیبه

بیشتر بخوانید (پیوندها در پنجره جدید باز می شوند):

  1. برگه های اطلاعات گونه ها -Gadus morhua.

  2. سطوح جیوه در ماهی های تجاری و ماهیان ماهی.

  3. پایگاه ملی تغذیه USDA.

  4. اسیدهای چرب امگا 3: کمک مهمی است.دیدگاهتان را بنویسید